atarionline.pl Obudowa do Atari STe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Witam wszystkich czy posiadałby ktoś na sprzedaż górną obudowę do Atari STe?
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Hehe, mam ten sam problem. Ale zachecony aukcja pokazana ostatnio na AArea moze sobie wyrzezbie ;)
    • 3: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    @Wieczór: Ja ogólnie mam do kompa tą obudowę ale na własne życzenie ją uszkodziłem - a była tylko brudna i poplamiona - wsadziłem do zmywarki i lipa. Teraz wygląda jak Prototyp cała blada i powiginana :))))))))))))))). Czyli mówisz że będzie ciężko?
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Do ST to nie powinno być problemu, z falconem byłoby gorzej (kształt ten sam ale kolor inny). Swojego czasu na brytyjskim ebayu widziałem sporo, ale nie potrafię sobie przypomnieć jak to znalazłem :)
    • 5: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Dzięki poszperam :)
    • 6: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime2 Nov 2014
     
    Odświeżam temat bo dalej nic nie znalazłem, może ktoś jednak posiada na sprzedaż. Będę na Retro Komp i SV2K14 w Gdańsku to może jak ktoś posiada to tam niech zabierze. Pozdrawiam
    • 7: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime19 Jan 2015
     
    Odświeżam temat dalej nic może jadnak ktoś posiada. @wieczór: jednak jest problem bo brak :)
    • 8: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime21 Jan 2015
     
    Dla potomnych mógłbyś pokazać zdjęcia obudowy po umyciu.
    Być może oszczędzi to kolejne sztuki :).
    Podaj jeszcze w jakiej temperaturze myłeś ;).
    • 9: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    @bob_er: zdjęcia może podeślę, chociaż nie ma się czym chwalić. Miałem tego STeka na SV także ludzie widzieli na realu. Zmywałem wszystkie obudowy w zmywarce i było ok, tu poprostu nie dopatrzyłem i poszedł program na 70stopni a co ciekawe obudowa od C64 wyszła bez szwanku :(. Może posiadasz taką obudowę?
    • 10: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    Temat do zamknięcia, zdobyłem. Pozdrawiam
    • 11: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    @Wieczór: jest szansa na dwie obudowy :) Potrzebujesz jeszcze?
    • 12: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime24 Jan 2015
     
    Jak motto tej strony " pomagamy i doradzamy?" dziękuje za pomoc, naprawdę profesjonalna. Hej
    • 13: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime2 Feb 2015
     
    @bob_er: podsyłam zdjęcia dla potomnych, nie ma się czym chwalić :(. Zresztą sporo osób widziało go na realu podczas RetroKompa. Temperatury nie pamiętam ale około 65`.
    • 14: CommentAuthorBanan
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    eee, nie jest tak zle :)
    moze bys pobawil sie w malowanie?
    • 15: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    Pisałeś, że jest powyginana, ale tego na zdjęciu nie widać. Te białe plamy to efekt kontaktu z wodą o wysokiej temperaturze. Jeśli jej nie wywaliłeś, a nie jest Ci potrzebna to chętnie z nią poeksperymentuję, bo mam pewne pomysły (częściowo sprawdzone), tzn. przyjmę na własność pokrywając koszt przesyłki :) i zdam relację z efektów i poczynań.
    • 16: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    @Banan, @zijacek: jest powyginana za jakąś chwilę porobię zdjęcia pod innym kątem to zerkniecie. Jak dojdzie do mnie "nowa" obudowa do tego STeka to przemyślę sprawę w kwestii odstąpienia tej "unikatowej" :)
    • 17: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    W sumie powyginana czy nie, chodzi głównie o to, że szkoda mi eksperymentować na dobrej obudowie, a to jest okazja. Powyginanie nie jest istotne, bo mi chodzi o próbę przywrócenia kolorów.
    • 18: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    Oto zdjęcia mam nadzieje że będzie lepiej widać
    • 19: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    i jeszcze te
    • 20: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    No fakt, w sensie użytkowym raczej złom. Tym bardziej nadaje się do testów.
    • 21: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime3 Feb 2015
     
    @zijacek: jak dotrze do mnie obudowa "nowa", to się odezwę :)
    • 22: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime27 Jul 2015
     
    @zijacek: niestety nie doczekałem się tej obudowy ale jeżeli za cenę przesyłki chciałbyś do testów STf to służę. Tylko uprzedzam stan obudowy dla ludzi o mocnych nerwach :) hej
    • 23: CommentAuthorUltimate
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Nowy. Też potrzebuje obudowy(góra) atari 1040 STe
    • 24: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    @Ultimate: Coś się stało z Twoją czy wogóle jej nie masz?