atarionline.pl Kupię GTIA do 130 XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime4 Nov 2014 zmieniony
     
    Mam uwalone GTIA w mojej 130-tce.
    Czy ktoś może mi odstąpić GTIA ?
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Jul 2016
     
    jak wyżej ,szukam sprawnego GTIA ,chciałbym go zakupić do listopada.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Jul 2016 zmieniony
     
    ... no naprawdę nikt nie ma GTIA ?
    może do się czymś zastąpić to GTIA no sam już nie wiem, może ziemniakiem ?,węgla dosypałem i nic no pobrudziłem ciut obudowę ale przy węglu to norma ,swoją drogą dobrze że kumpel skład węgla prowadzi a GTIA jak nie działało tak nie działa .

    Ps.Ponieważ zapodziałem gdzieś w pamięci email do konta na AA nie mogę odzyskać hasła ,wiem że @AS posiada takowy układ ,mógłby ktoś kto ma konto na AA poprosić As/a by zerknął tutaj?
    • 4: CommentAuthormono
    • CommentTime18 Jul 2016
     
    Możesz zastąpić za pomocą VBXE :) Ale tam masz wyjście RGB.
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime18 Jul 2016
     
    Simius ma GtiaFixy
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Jul 2016 zmieniony
     
    @mono
    no tak jednakże dla mnie to już nie stuprocentowe Atari i wystrzegam się tego ,może Pin mnie troszkę przekonał ale iskierka wątpliwości w jego oku także błysnęła .Mnie osobiście możliwości graficzne A8 wystarczają a ograniczenia jak i osiągi najlepszych motywują do działania ,tak na dobrą sprawę to problem widzę w małej ilości dostępnej pamięci więc ją rozszerzam
    (no i ta zabawa z przełączaniem banków) ,stereo pewno też dorzucę choć wolę mono bo A8 jest mono i oryginalnie Pokeya ma jednego ,niewyłączenie stereo w niektórych grach obcina dźwięki a skoro można dodać drugie to czemu nie osiem plus dodatkowy procek do obsługi ?.
    Ok dzięki .
    No tyle że kontaktu do niego nie mam ,postaram się odzyskać hasło do AA .