atarionline.pl Archiwum ASMA - pomoc - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRamos
    • CommentTime14 Nov 2014
     
    Grupa ASMA Team szuka ludzi chętnych do pomocy w ripowaniu muzy z produkcji atarowskich. Poza tym szukamy ludzi lubiących wyłapywać błędy już w stworzonych SAP-ach. Każda chętna osoba, która chce wspomóc projekt ASMA będzie mile widziana.

    Liczymy też, że pomożecie nam odgadnąć autorów kompozycji w ASMA w katalogu Unknown. Sami nie dajemy rady.
    • 2:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime21 Nov 2014
     
    Szukam muzyki z Ars Mori. Nie wiecie Panowie, czy jest gdzieś w ASMIE? Winamp w playliście sapów nie znajduje...
    • 3:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime22 Nov 2014 zmieniony
     
    W sprawie 906090.sap i innych pisałem dawno temu do PG, ale olał moje poprawki. Powyższy SAP pochodzi stąd: ->link<- (a dokładnie ze strony 14) i jego autorem jest najprawdopodobniej Marek Pasek. Prowadził wówczas kurs obsługi CMC, więc można założyć, że ten utwór i pozostałe stworzył właśnie on.

    @anonymous: zerknij do Composers/Grayscale/Sychowicz_Lukasz/Drunk_Chessboard.sap. Muzyka pochodzi z intra "Drunk Chessboard", a Charlie/Tristesse tylko ją pożyczył.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Jul 2019
     
    Mam pytanie - czy są w ASMA jakieś muzyczki, które można uznać za niedokończone przez ich autorów?