atarionline.pl Rycerz - Mirage - Cezary Filczak - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime28 Nov 2014
     
    Hej,

    Gram sobie właśnie w atarowskiego Rycerza i stwierdzam, że choć nie lubię labiryntówek (zawsze się gubię), ta gra ma w sobie coś, co sprawia, że mam ochotę wciąż próbować. Czy ktokolwiek z Was wie coś na temat Autora, Cezarego Filczaka? Czy coś jeszcze później zakodował? Może J. Husak, autor świetnej muzyki z gry, pamięta jakieś zakulisowe historie związane z tą intrygującą produkcją?

    Pozdrawiam,
    Odarpi
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime28 Nov 2014 zmieniony
     
    Nie pamięta. Grę widziałem raz, z autorem zamieniłem kilka zdań albo i nie, nie pamiętam, a muzę napisałem zdalnie.
    • 3:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime28 Nov 2014
     
    Muza jest świetna. Grałem w to ze trzy lata temu, ale wciąż mam ją w głowie. Choć towarzyszy graczowi przez wszystkie trzy etapy, to ani przez moment nie wydaje się nudna.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime28 Nov 2014
     
    :)
    • 5:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime28 Nov 2014
     
    Czy tak samo (zdalnie) powstawał Helix? Muzyka podczas gry jest też świetna. Swego czasu słuchałem tego przez ponad miesiąc codziennie kilka razy.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Nov 2014
     
    jhusak/-
    Wiedziałeś o czym będzie gra kiedy pisałeś do niej muzyke,dokładnie chodzi mi o to czy miałeś udostępnioną jakąś beta wersje .
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Nov 2014
     
    @string, tak, helixa widziałem raz: platformówka i taki niby asterix, więc pod takie klimaty pisałem.

    Było tak. TMazur mówił "No wiesz, jakaś muzyczka, prosta, podczas gry, no wiesz, no i może na początek też, ale prosta, nieskomplikowana..."
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Nov 2014
     
    He,he muzyczka wyszla super,chyba o ilosc pam z ta nieskom
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Feb 2019
     
    Jak przejść te 3 słupki na trzecim ekranie w "Rycerzu"?