atarionline.pl (Sprzedam) California Access ca-2001 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorIns3rt
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Mam do sprzedania stację dyskietek California access ca-2001. Sporo dyskietek część działa część nie, a nie które dopiero za któryś tam razem zadziałają. Oryginalna dyskietka Dos XL Ver. 2.35 z folią. Kabel SIO-SIO, oryginalny zasilacz sprawny i pudełko :). I tu prośba do was czy możecie wycenić mi ten zestaw?
    Zdjęcia:
    ->link<-

    Z góry dzięki ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Dam 101 zł.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    111 zl
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Tutaj bardziej spodziewałbym się równej sumy 128zł.
    • 5: CommentAuthorRamos
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Napisz do mnie może się dogadamy.
    • 6:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    ja dam 150 zł
    • 7: CommentAuthorIns3rt
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Dobra kto da 500zł. Za tyle sprzedaje bez wahania pokryje nawet koszty wysyłki :) Dodam jeszcze że stacja pracuje bardzo cicho. Oryginalny zasilacz czyli sam warty około stówki (Chyba że znajdziecie gdzieś na allegro lub innym polskim portalu aukcyjnym taniej). Kabel SIO-SIO jest też rzadkością (tym bardziej z takich lat). Więc mogę kilka złotych opuścić ze względu na słabo działające dyskietki ;). Gdyż tak jak pisałem niektóre się wczytują bez problemowo nie które po kilku razach.
  1.  
    Pińcet?

    Cóż, sprzęt nie jest tyle wart, aczkolwiek nie zdziwię się jeśli ktoś tyle da :)

    Powodzenia!
    • 9: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    • 10:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Te 500 podziel przez 2 i za te 250 pewnie znajdziesz klienta. Chyba na Allegro leży od jakiegoś czasu za 350 i nikt nawet nie spojrzał. Jeżeli nie zależy ci na czasie to wywal 500, a jak zależy to wystartuj od 250 i zobaczysz ile uda się wyrwać. Mnie nie stać.
    • 11: CommentAuthorxxl
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    pas :/

    pod choinka znajde tylko skarpetki.
    • 12: CommentAuthorIns3rt
    • CommentTime20 Dec 2014 zmieniony
     
    @Ender

    Na allegro pustki, nawet na amazonie ani na ebay'u nie ma :)

    Edit: W zakończonych poszła za 350zł z tygryskiem :) ->link<-
    • 13:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Czyli lepsza niż Twoja, czy nie, bo nie znam się za bardzo (laik jestem)? Wiem, że jakiś czas wisiała, najpierw za 400, później wystawca schodził, jeśli kojarzę (jak przeglądałem to zwróciłem uwagę). Wystaw od 250 zł wyznacz minimum jakie cię satysfakcjonuje, aukcja niech się kończy w Sylwestra najpóźniej, powinno się sprzedać.
    • 14: CommentAuthorIns3rt
    • CommentTime20 Dec 2014 zmieniony
     
    @Ender
    Teoretycznie to jest lepsza. Turbo tygrys to mod do stacji dysków dzięki któremu zwiększony jest odczyt i zapis dyskietek. Powiem tak jak kto lubi prawdziwy kolekcjoner wziął by czystą nie modowaną ale przeciętny retro maniak woli z modem (krótszy czas wczytywania, mniej problemów). Jutro wystawie na allegro 250zł minimalna to 300.
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime20 Dec 2014 zmieniony
     
    gdy już ktoś będzie miał zamiar kupić to powiem kumplowi żeby co jakiś czas podbijał cenę

    A czy to jest uczciwe? Wahałem się do tej pory, ale ułatwiłeś mi wybór.
    • 16:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Niech podbije do 1000zł, może wtedy kupię.
    • 17:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Z tym podbijaniem to poszedłeś po bandzie. Miałem dobre intencje w kwestii doradzenia.
    • 18:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 Dec 2014
     
    A ja proponuję zamknięcie tematu (bardzo mało używany tutaj ficzer, a szkoda). :|