atarionline.pl PIXEL - numer specjalny! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Dziś premiera 6. wakacyjnego, specjalnego wydania magazynu Pixel. A w nim wyjątkowo bogata zawartość dla wielbicieli retro, więc muszę się tym tytaj podzielić. Tematem numeru są 30. urodziny Amigi – a więc prawie 20 stron (i okładka) poświęconych Przyjaciółce w tekstach “Powstanie Amigi”, “Dekada Amigi”, “Amiga we wspomnieniach”, oraz “Niestarzejące się exclusive’y”. Po za tym konkret dla fanów Atari – wywiad z Jeffem Burtonem, który w Atari niemal dzielił biurko z Rayem Kassarem, by potem założyć z Tripem Hawkinsem Electronic Arts. Na deser historia kosmicznej epopei Wing Commander, wywiad z aAulem Cuissetem, twórcą m .in. Flashbacka, ekskluzywny, wyjątkowy wywiad z Jackiem Ciesielskim, człowiekiem, który przyniósł do Polski gry planszowe, historia Looking Glass Studios i serii Wizardry... I do tego trzy pełne wersje gier, w tym Top Hat – znakomita platformówka w klimacie 8 bit.
    • 2: CommentAuthorXuio
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Jak zwykle kupiony, dzieki lapusz za ten magazyn :)
    • 3: CommentAuthorkade
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Przedluzylem prenumerate, mimo ze nie nadazam czytac (nadrobie na wakacjach ;)). Jest dobrze, aczkolwiek caly czas brakuje mi kacika retro w ktorym beda *retro nowosci*
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Głosuję za nowościami retro;)
    • 5: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Ostatnio miałem tak, że dwóch ostatnich Retro Gamerów nie tyle nie przeczytałem, czy nie przejrzałem, jak ich nawet z folii nie wyjąłem. Tak to jest z tym czasem...
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Ja staram się czytać Atarionline - ale zaległości mam ogromne...