atarionline.pl Strona główna - nowinki - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormarekp
    • CommentTime27 Sep 2015
     
    Polecę trochę ogólnikami, bo analizy nie robiłem ale (uwaga ogólniki) ostatnimi czasy komentarze pod nowinkami strasznie schodzą z tematu samej nowinki. Niby nic szczególnego, ale jednak wprowadza to zamęt. Założenie nowego wątku być może bardziej utrzymało by temat komentarzy/dyskusji w ryzach.
    Ktoś kto chciałby skomentować nowinkę mógłby po prostu założyć nowy wątek doprecyzowując temat swojej wypowiedzi. Ewentualnie kiedy dyskusja poszłaby w innym kierunku można by było przenieść ją do innego wątku lub zmienić tytuł wątku. Tym czasem pod nowinkami mamy typowy WEB 2.0. Brakuje tam jeszcze ogłoszeń w stylu "Przez dziesięć lat zapi... na etacie(...)"
    Zatem: Chciałbym zaproponować wyłączenie możliwości komentowania nowinek :-)
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Sep 2015
     
    może i nie jest to zły pomysł ,choć lepiej by było gdyby tylko osoby zarejestrowane i pod swoim nickiem mogły dodawać komentarze ,niezły bałagan tam panuje a to co teraz jest powypisywane to woła o pomstę do nieba .
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Mar 2016
     
    A teraz z innej beczki ,od dość długiego czasu na głównej nie podajecie żadnych informacji odnośnie najbliższych zlotów ,dla czego tak się dzieje ?
    Przez to zaniedbanie niektórym osobą zloty umykają bo za nim ktoś coś napisze na najczęściej jest za późno na przygotowania .
    Może trzeba założyć wątek zloty 8bit i wymieniać info tu na forum ,co sądzicie ?
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime27 Mar 2016 zmieniony
     
    hymm - staramy się pisać o najbliższych zlotach - np. ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Mar 2016
     
    No tak ja wiem ,dokładnie chodzi mi o niewykorzystywanie tego : "Najbliższe imprezy
    Jeżeli znasz termin i miejsce jakiegoś zlotu albo spotkania milośników Atari to poinformuj nas. Tutaj możemy wstawić baner i link."
    Kiedyś działało a teraz nie .
    • 6:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime27 Mar 2016
     
    ok, tutaj rzeczywiście ostatnio ja nie dodawałem.
    trzeba będzie uzupełnić