atarionline.pl AspeQt dla Androida (1.0-rc3). - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgreblus
    • CommentTime10 Oct 2015
     
    Hej.

    Co nowego w -rc3:

    - SOFT mode działa z dzielnikami Pokeya (u mnie na 6)
    - w SOFT mode działa też ładowanie plików binarnych z szybkim loaderem do binarek.
    - detekcja ramki komendy sprzętowo i programowo po stronie Javy, dzięki temu ilość wywołań QAndroidJniObject::callStaticMethod() została zredukowana.

    ->link<-

    Podziękowania dla Drac030 za sio2bsd, w którym programowa detekcja ramki komendy działa od lat, a dzięki udostępnieniu źródeł, wiadomo jak to się robi ;).
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime10 Oct 2015
     
    Bardzo żałuję, że w mojej Xperia J nie działa OTG (nawet po skopiowaniu odpowiedniego pliku do /etc/permissions), bo twój port AspeQta byłby u mnie w codziennym użyciu...
    • 3: CommentAuthorgreblus
    • CommentTime10 Oct 2015
     
    Szkoda. Faktycznie J1 nie obsługuje USB Host/OTG. Ja przyjąłem zasadę żeby trzymać się z daleka od urządzeń dużych marek, chyba że jasno deklarują w specyfikacji obsługę USB OTG, choć to też żadna gwarancja, bo akurat w przypadku J1 ludzie piszą, że OTG zniknęło po aktualizacji wersji Androida.
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime10 Oct 2015
     
    Hm, mam wersję 4.1.2, która jest w sumie ostatnią, jaka wyszła i z tą wersją otrzymałem telefon w salonie operatora. Rozejrzę się więc za downgrade'em do starszej wersji. :)