atarionline.pl MEGA ST4+MEGAFILE 30+ATARI ST 520+ - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime30 Dec 2015
     
    Witam. Sprzedam taki komplecik ATARI MEGA ST4 z MEGAFILE 30, myszka oryginalna, klawiatura niemiecka, kabel DMA czy jak on tam chyba raczej nie oryginalny, kabel do klawiatury też nie oryginał. W medze jest wymieniona stacja. Dysk twardy nie działa tzn elektronika raczej w porządku ale sqam dysk padaka kontrolka coś tam mruga ale nie da się sformatować ani nic innego. Komputer jest sprawny często go używałem do gier ale jakoś mnie to nie ciągnie wolę 8bit. Do tego mam jescze 520ST+ z zasilaczem i niemieckim TOSem. Nie włączałem go zbyt często ale działał aż penego pięknego dnia nie wyskoczyły mi bombki na ekranie i gdy wyciągałem ostatnią kość tę na samym dole ułamałem jakoś tak pechowo 2 nóżki od tego czasu go nie włączałem bo miałem strach, że go zabiję. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o info barf811031@gmail.com lub 530-588-193 ceny nie znam proszę dawać propozycje. Na maila mogę wysłać zdjęcia. Byłbym zapomniał w komplecie 75 dyskietek z pudełkiem uszkodzonym ale zawsze. Część działa a część nie. Pozdrawiam Bartek.
    • 2: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime30 Dec 2015
     
    Nie będę tutaj zbytnio siedział i śledził wątku mam trochę innej roboty w domu więc proszę o telefon sms lub maila.
    • 3: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime14 Feb 2016
     
    Już nieaktualne
    • 4: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime6 Jan 2017 zmieniony
     
    Zanim wystawię na allegro może znajdzie się ktoś chętny na ww mega st z okablowaniem (oprócz kabla scart) i megafile 30. W grę wchodzi zamiana na sprawną amigę 1200. Kontakt opisany w 1. poście. I bez dyskietek zostawię sobie do ste. Pozdrawiam Bartek
    • 5: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime8 Jan 2017
     
    Przepraszam nie A1200 tylko ATARI STe. Myślałem o czym innym napisałem też coś innego.