atarionline.pl Retro Kolekcje - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2016
     
    Co to może być ?
    Znajomy ma do sprzedania konsole /komputer podobno polski wynalazek ,jest to sprzężone z monochromatycznym TV, nazwa to podobno coś ala Vectra ,Wectra no cuś w ten deseń ,do tego są dodatkowe gry na jakimś nośniku myślę że chodzi o cartridge .Chciałbym ustalić cenę bo nie wiem ile za to zapłacić .
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Mar 2016 zmieniony
     
    Vectrex, gry wyglądają bardzo dobrze bo są na wektorach. To jest drogi sprzęt, zrób z tą wiedzą co chcesz. Do dziś powstają homebrew i cartridge z nimi. Gry mają folie która na monitorze daje kolor.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Mar 2016
     
    Jak się dogadam to zabiorę go na zlot ,ile mniej więcej kosztuje ?
    Chcę zapłacić okazyjnie no ale w ramach jakiejś uczciwości zaproponowałem 200 zł tak strzEliłem jak gość się nie będzie krzywił to wezmę ale jak kosztuje 2000 to troszkę głupio by mi było i mógłbym dać np 500 ,lichwy nie zrobię bo kolekcjonuję a kolesia poznałem wczoraj i w sumie chciał paczkę szlugów ,powiedziałem mu że jest wart napewno coś więcej .
    • 4: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime6 Mar 2016
     
    Trzeba by popatrzeć na aukcjach, ale niedawno w Retrogralni to prezentowali, i mówili o wartości coś koło 1000 zł. Jak dla mnie, jeśli ktoś chce się tego pozbyć, to trza brać, a nie wymyślać czy to uczciwe. Niejeden by to po prostu wywalił na śmietnik. To nie złoto, gdzie wartość jest jasna. Tu wartość jest pojęciem względnym, a największą wartością jest zachowanie resztek tego sprzętu, który pozostał.
    • 5: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime6 Mar 2016
     
    Inna sprawa, że fama o tym, że ktoś za to może dać trochę kasy może powodować, że ludzie nie wyrzucą tego, tylko będą chcieli sprzedać, ale nie ma też co popadać w skrajności.