atarionline.pl Mózgprocesor, którego da się ukończyć - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMDW
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    W latach 90 na pirackim rynku krążyła wersja gry Mózgprocesor, która nie do końca była złamana przez crackerów. Pierwsze pytanie zabezpieczające było złamane. Jednak przed samym końcem gry, gdy trzeba już było wziąć mózgprocesor, pytanie zabezpieczające znów padało i wtedy już nie można było odpowiedzieć źle.
    Czy ktoś orientuje się, czy któraś z wersji Mózgprocesora dostępnych w archiwum gier na atarionline.pl nie ma tego problemu i na pewno daje się przejść? Chcę pokazać synowi tekstówki. Bardzo lubi czytać i myślę, że takie połączenie książki z grą bardzo mu się spodoba. Tylko nie chcę żeby wpadł w szał ;) gdy na samym końcu dostanie pytanie na które nie da się poprawnie odpowoedzieć i przez to nie zobaczy się finału. :)
    • 2: CommentAuthorLex
    • CommentTime2 Jul 2016 zmieniony
     
    Na wszelki wypadek:
    ->link<-

    Z tego linku/komentarzy wynika, że są osoby na AOL, które posiadaja instrukcję. Więc jakby sie nie udało potwierdzić działającej wersji, to można i tą drogą.
    • 3: CommentAuthorMDW
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    No właściwie racja. :) W latach 1990-93 kupiłem 74 polskie oryginały (niestety wszystko na kasetach) ale akurat Mózgprocesora nie miałem. Żeby było śmiesznie to zazwyczaj jakiś czas po kupnie oryginalu kupowałem pirata, bo ten był w turbo i często miał dodatki w stylu "wieczne życie". :)
    • 4:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    Uuu pamiętam dobrze Mózgprocesora za muzykę i fajną grafikę. Mogę się pochwalić, że miałem oryginał na dyskietce i nawet go skończyłem, ale lamersko, przy pomocy solucji z gazety ;). W każdym razie miałem kartę kodów, czy co to tam było w oryginale, zupełnie już nie pamiętam. Niestety puściłem całość lata temu, gdy sprzedawałem Atari z wszystkimi grami, jakie posiadałem.... Dziś żałuję :(
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    W wątku ->link<- znalazłem coś takiego ->link<-
    • 6: CommentAuthorMDW
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    Dzięki! Ściągnę instrukcję i antypirackie zabezpieczenie nie będzie już problemem. :)
    • 7: CommentAuthormono
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    Jeszcze taka drobna pomoc: ->link<-
    • 8: CommentAuthorLex
    • CommentTime2 Jul 2016 zmieniony
     
    @mono: ech, ja też znalazłem ten wątek, ale mi pokazało że ten plik nie istnieje - durna kropka :D
    • 9: CommentAuthorMDW
    • CommentTime2 Jul 2016
     
    @mono: Fajnie, też się przyda. Dzięki!
  1.  
    Tia :-) Muzgoprocesor - pamietam jak sfrustowany siedzialem i probowalem wejsc bodajze z wyspy do domku - gdy wpisalem "otwierajac kluczem drzwi wejdz do cholu i sie udalo :-) Ale dalej juz nie mialem sily grac :-(
    • 11: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime4 Jul 2016
     
    Nigdy nie chciało mi się tej gry ukończyć (a lubię przygodowe) - ten tykający zegar mnie denerwował...
    Mam oryginał na kasecie z książeczką :)