atarionline.pl Podziękowania dla Zenona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Aug 2016 zmieniony

Ostatnio Zenon Rakoczy naprawił mi troszkę sprzętu i chciałbym tu niniejszym mu bardzo podziękować - nie tylko za samą naprawę, ale przede wszystkim za sposób w jaki to robi. Wszystko bardzo skrupulatnie i dokładnie sprawdzone, naprawione, przetestowane, zakonserwowane! Na zdjęciu widać, że nawet są nalepki z opisem i datą, co było zepsute i jak naprawione. Czuć po prostu, że to nie była zwykła naprawa, ale naprawa przez człowieka, który kocha to co robi, a zabytkowe sprzęty są dla niego czymś więcej niż tylko maszynką do naprawy. Za to własnie Zenonowi przeogromnie dziękuje!

Ponadto Zenon nie wziął z góry ani grosza za naprawę, ani nie wskazał za ile naprawa, nawet sam z góry poniósł koszty przesyłki (nota bene: przesyłka zabezpieczona tak, że nawet poczta nie byłaby w stanie cokolwiek zniszczyć :D), dlatego postaram się go godnie wynagrodzić. Rzeczone stacje: 1050 i XF551 prawdopodobnie pójdą na aukcję, żeby z uzyskanych za to środków zapłacić Zenonowi, bo naprawił dla mnie także inne rzeczy Atari.

• 2:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime16 Aug 2016

a kiedy pojda na aukcje??? dasz znac ?
    • 3:

CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Aug 2016

Słyszałem i czytałem o nim same dobre słowa.
    Czy będzie on na SV aby można było go osobiście poznać/pogadać?
    • 4: CommentAuthorkosa0
    • CommentTime16 Aug 2016

Dasz namiary na aniego ? Mam kilka atarek do naprawy
    dzieki
    • 5:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Aug 2016

Pabloz1974 - dam znac :)
    Maly i Kosa - Zenon czytal ten watek, poprosze go, zeby sam odpowiedzial na zadane pytania.
    • 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Sep 2016

Mały - Rozmawialem dzisiaj z Zenonem. Pytalem, czy bedzie na SV. Są spore szanse, bo ma wszystko opłacone i przygotowane do wyjazdu. Tylko nie wie, czy bedzie miał czas/mozliwosc z powodu obowiązków. W kazdym razie namawiałem go na przyjazd :)
    • 7:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2018

Otrzymałem od syna pana Zenona informację, że pan Zenon jest chory i nie zajmuje się więcej hobby. To bardzo przykra wiadomość, ponieważ to niezwykle fajny człowiek, o dużej wiedzy i doświadczeniu w elektronice Atari. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia, niezależnie od tego, czy będzie się potem dalej zajmował hobby czy nie.

Syn pana Zenona pytał też, czy ktoś coś pozostawił u niego - jeżeli tak, to prosi o kontakt i wskazanie co.
    • 8: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Feb 2018

Zycze mu zdrowia, czlowiek z ogromna pasja...

caly czas uzywam jego karta :-)
    • 9:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime8 Feb 2018

Także dostałem takie info :(
    • 10: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime8 Feb 2018

Przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, oby p. Zenon mógł znów naprawiać nasze Atarki i inne sprzęty, nie tylko dlatego, że "my mamy dobrze" ale ponieważ go to z pewnością kręci, a nie ma to jak robić to co się lubi ;)
    • 11: CommentAuthorBas
    • CommentTime8 Feb 2018

Poznałem pana Zenona osobiście i potwierdzam że jest miłym, niesamowitym i uczynnym człowiekiem.
    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze.
    • 12: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime9 Feb 2018 zmieniony

Jesteśmy z panem
    • 13:

CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Feb 2018

Zdrówka, Zenonie!
    • 14: CommentAuthornosty
    • CommentTime11 Feb 2018

Zenon, życzę zdrowia z całego serca i mam nadzieję, że jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych projektach.
    • 15: CommentAuthormarok
    • CommentTime12 Feb 2018

Panu Zenonowi każdy Atarowiec życzy odzyskania zdrowia (to akurat jasne). Ja się w tym także odnajduję i umieszczam - życzę tego samego (to taki banał, że najczęściej "głupio" się to pisze publicznie, więc zwykle nic się nie pisze - coś o tym też chyba dobrze wiem).

Moja (prosta) porada zdrowotna jest następująca (proszę wszystkich niezgadzających się z nią "o wybaczenie" i "nutkę" tolerancji):

W naszych, polskich warunkach, warto znać dorobek publicystyczny Jerzego Zięby (książki i nagrania wideo). "Mądra" (celowana) suplementacja z witamin i minerałów daje już sporą szansę na wyjście z każdej, nawet najgorszej, choroby.
    • 16: CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime14 Feb 2018

Zdrowia!