atarionline.pl [OffTopic] Scream Tracker 3 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Czy ktoś posiada może Scream Tracker 3 na MS-DOS i mógłby... pożyczyć link? :)
    • 2:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime21 May 2017
     
    O to chodzi?
    ->link<-
    A czemu nie openmpt?
  2.  
    Tak, o to chodzi, dzięki!

    OpenMPT nie znałem.
    • 4:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime22 May 2017
     
    Jesli lubisz Scream Trackera to polecam tez zapoznac sie z Impulse Trackerem (to samo UI a nieporownywalnie wieksze mozliwosci) - ->link<-

    oraz Schism Tracker (nowoczesny port na Win32 lub Linux :)
    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime22 May 2017
     
    MilkyTracker?
    • 6:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime22 May 2017
     
    Skaletracker?

    Albo Renoise?
    Świetny. W końcu to jest taki interfejs i klawiszologia, jakiej mi brakowało. Minus - choć importuje xmy, ity i mody, to już nie eksportuje.
    • 7: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime22 May 2017
     
    Również polecam Impulse Tracker'a, jeśli ktoś lubi Scream Tracker'a. Przejście z jednego na drugi trwa zero czasu, a już się raczej nie powróci do ST. Próbowałem sił z Jeskola Buzz, który wydawał mi się rewelacyjny, ale jakoś... mi się odechciało.
    • 8: CommentAuthormakary
    • CommentTime22 May 2017
     
    @mav, jest konwerter Xrns2XMOD:

    ->link<-
    • 9:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime22 May 2017
     
    makary - fajnie.
    Aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli tylko ktoś nie jest prawdziwym ortodoksem i nie musi koniecznie pisać w MOD, to renoise to taki całkiem dobry tracker XXI wieku, pomyślany całkiem dobrze, zarówno pod względem działania, wbudowanych wtyczek i designu.
    Naprawdę, długo jakoś się go obawiałem, ale usiadłem i naprawdę działa super, przyzwyczajenia klawiaturologiczne są we mnie mocno zakorzenione.. MPT początkowo mnie właśnie tym zniechęcił (chociaż ma jakieś możliwości rekonfiguracji, przy którymś razie udało mi się go chyba przywrócić do normalności, ale jednak to nie to samo. Sam jego wygląd też jest taki.... zbyt suchy.

    TLDR: Zostaję przy Renoisie :)