atarionline.pl Ataribox - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMontezuma
    • CommentTime17 Jun 2017
     
    Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale szykuje się nowa konsola do gier:
    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime17 Jun 2017
     
    Tak, ja. W temacie w którym się wypowiadałeś :P

    ->link<-
    • 3: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    No powiem, że jest to informacja, która daje do myślenia. Czekałem na coś takiego od lat !. Kupić nowe urządzenie od Atari i grać w stare i może nowe gry ? - przecież to idealne rozwiązanie dla Atarowca ;). Mamy Atarki, powoli się wykruszają - a tu jest szansa na nowy sprzęt naszej firmy. Nie jest to oczywiście to samo co kiedyś, ale tak to nigdy nie będzie - w końcu i Atari musi iść z postępem ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    Patrząc na działania w przeszłości i wygląd tego pudełka to pewnie będzie to crap emulujący działanie 2600, bez możliwości podłączenia klawiatury.
    • 5: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    Istnieje takie ryzyko. To byłoby straszne. Ale, spokojnie - czekajmy, zobaczymy co przyniesie jutro... ;). Może ktoś, wyciągnął wnioski z przeszłości i bardziej przemyślał projekt ;)
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    To nie będzie do starych gier - przynajmniej takie są poszlaki. Do starych gier Atari wypuściło Flashbacka - to ma być nowa konsola oparta na PC. Co do konsoli retro to jest osobny projekt. Wygląd pudełka nic nie znaczy, a raczej znaczy tyle, że chcą nawiązać do tradycji ale stylistyką :)

    Możliwość podłączenia klawiatury może i będzie ale raczej nie jest to priorytet bo ma być to konsola. Do gier.
    • 7:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    @wieczor

    Sceptyczne podejście czasami może oszczędzić dużej dawki rozczarowania ;)
    • 8: CommentAuthorwaryl
    • CommentTime19 Jun 2017
     
    Z tym wykruszaniem się sprzętu to raczej nieprawda. Zaobserwowałem, że wręcz przeciwnie - następuje akumulacja sprzętu u jego miłośników. Ci co się jeszcze tym bawią mają tego sprzętu coraz więcej, coraz bardziej rozbudowanego i coraz lepszego.