atarionline.pl gra/demo vector - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime11 Nov 2009
     
    Ściągnąłem to sobie, bo doszedłem , że to demko było uzyte w NUMENIE. W demie jestem wstanie dojść do tych pierwszych otwieranych drzwi i nie jestem w stanie tam wejść...
    Czym tam się wchodzi, i jeszcze jedno pytanie - czym się patrzy góra/dół? Drzwi się otwiera spacją i co dalej?!??
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Nov 2009
     
    Sterowanie jak w Duke Nukem. Drzwi otwierasz spacją, patrzenie góra/dół - S/X (W - centrowanie widoku), skok/pochylenie się - A/Z, kierunek + SHIFT - bieganie. Chyba jeszcze w którejś wersji 1-3 - zmiana broni, ale głowy nie dam.
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Nov 2009
     
    jeszcze "," i "." albo "[" i "]" - tzw. "strafe left/right". :)
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Nov 2009
     
    no i oczywiście "J" - jetpack on/off
    • 5: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime12 Nov 2009
     
    Dzięki Miker, a czy da się wejść do tego budynku na początku? Drzwi otwieram faktycznie spacją, ale nie mogę tam wejść :( Na demie były jakieś scenki prezentujące wnętrza, jakieś meble, korytarze itd...
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime12 Nov 2009 zmieniony
     
    No wejść się tam nie da, to już inna lokacja. W Numenie były one połączone (no i jeszcze pojawiały się efekty między nimi). Załączam dwa demka z różnych lokacji. W "Vector demo" da się na pewno porzez jedne drzwi przeleźć, pewnie jeszcze gdzieś się da.