atarionline.pl Silly Venture 2k17_wyjazd Wrocław - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbac_tqa
    • CommentTime19 Sep 2017
     
    Cześć,

    Ostatnio spotkałem kogoś we Wrocławiu ze sceny - sorry Panowie ale było to "przelotem". Rozmawialiśmy na temat wyjazdu z Wrocławia na Silly. W każdym bądź razie mam 3 wolne miejsca w samochodzie - kosztem jest postawienie obiadu oraz kawy w obie strony. Jeżeli ktoś jest chętny, czekam na info z Waszej strony: m.badkowski@inoox.net. Decyduje kolejność.

    3majcie się
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Nov 2017
     
    Ponieważ kolega z postu wyżej zrezygnował z wyjazdu, organizuję własny wyjazd autem z Wrocławia do Gdańska i z powrotem.

    Koszt paliwa czyli przejazdu dla jednej osoby w jedną stronę; 50 zł. Wyjazd z Wrocławia w piątek o 9.00, ale można się dogadać co do czasu i miejsca wyjazdu. Wyjazd z Gdańska około 11.00, również elastycznie się mogę dopasować co do miejsca i czasu.

    Zapraszam do wspólnej podróży.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Dec 2017
     
    Miejsca już zajęte, informuję dla porządku. Do zobaczenia w Gdańsku.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Dec 2017 zmieniony
     
    Dowiedziałem się przed chwilą, że Tytus z PixelRetroShop szuka towarzysza podrozy z Wrocławia do Gdańska, bo jedzie sam na SV dużym autem - jakby co to numer do niego: 794-949-757.
    • 5: CommentAuthortytus
    • CommentTime7 Dec 2017
     
    Czołem
    No właśnie odpadł mi załogant, z ważnych przyczyn, w ostatniej chwili. Mam więc 1 miejsce - jadę Seatem Alhambrą, ze stuffem ze sklepu na stoisko na Silly. Wyjazd planuję jutro o 9 rano sprzed sklepu to jest św. Wincentego 7, okolice Placu Staszica, na Nadoodrzu. Zapraszam!