atarionline.pl 1-8 lipca 2018 V Wystawa Elektronika PRLu Świdnica - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime25 Jun 2018 zmieniony
     
    Jeżeli się ktoś wybiera z Wrocławia, a ma chęć się razem zabrać (jako przewoźnik, bo ja samochodu nie posiadam, więc zagram rolę autostopowicza) proszę o informację.

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime25 Jun 2018 zmieniony
     
    Polecam wyjazd szynobusem z peronu nr 5 z Dworca Głównego. :) Od jakiegoś czasu w KD obowiązuje promocja na trasie do Świdnicy, więc bilet kosztuje tylko 8 PLN, a w obie strony 15. Warunek jest tylko taki, że kupujemy go u konduktora zaraz po wejściu do pojazdu. Jest bodajże 4-5 kursów na dzień.

    Można też z Dawida pojechać busem P.W.H.D. za 7,50 PLN. Jeżdżą co chwilę i na wystawę z przystanku końcowego na Kolejowej jest tak samo tylko parę kroków. :)
    • 3:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    8 zł -no niby cena do przeżycia ale czemu kupować go trzeba w pociągu? Jeśli tak się zrobi zapłaci się dodatkowo 10 zł za wystawienie biletu i wtedy to żadna korzyść nie będzie.
    Na stronie epodroznik.pl cena to 14,60 zł.
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Ok, poprawka - mój błąd. Promocja obowiązuje od stacji Świdnica Miasto, czyli wsiadając we Wrocławiu faktycznie płaci się te 14,60 PLN, ale w kasie lub w automacie. Jeśli kupuje się w Świdnicy, to tylko u konduktora, bo na dworcu kolejowym tamże nie ma kasy biletowej. Tu regulamin: ->link<-

    Czyli najlepiej z Wrocławia jechać busem, a z powrotem jechać szynobusem lub busem z dworca przesiadkowego (kilkanaście metrów od dworca kolejowego po drugiej stronie torów).
    • 5: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Dzięki za cynk. Na pewno wstąpię. Jestem z okolic Świdnicy, ale o wystawie nie słyszałem dotychczas.
    • 6:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Poprzednie edycje odbywały się w wieży ratuszowej w rynku.

    @adolfinio: skąd dokładnie? Bo ja też. :)
    • 7: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    @voy ze Strzegomia
    • 8: CommentAuthorxc79
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Myślałem,że w Strzegomiu jestem jedynym atarowcem:)
    • 9:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    A ja z Zawiszowa. W promieniu 20 km od Świdnicy jest nas jednak trochę. :)
    • 10: CommentAuthorrj1307
    • CommentTime27 Jun 2018
     
    Ja z Wałbrzycha też mam niedaleko :)
    • 11:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime27 Jun 2018
     
    Jeszcze są Marok i Drakon (ze Świdnicy), no i chłopaki z New Generation (z Dzierżoniowa), czyli Tiger, Solo i Roland.

    Może by tak w któryś weekend jakieś piwko? :)
    • 12: CommentAuthorxc79
    • CommentTime27 Jun 2018 zmieniony
     
    Jestem za:)
    • 13: CommentAuthorrj1307
    • CommentTime28 Jun 2018
     
    Wprawdzie piwa nie piję, ale jakiegoś "Kubusia" mogę obalić ;)