atarionline.pl Miłośnik Automatów poszukiwany - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Sep 2019 zmieniony
     
    Mam namiary na człowieka który jest w posiadaniu kilku (3-4szt) automatów Arcade z lat 80/90 ,jest szansa że automaty są oryginalne ,może któryś od Atari... ,w każdym razie ja potrzebuję jeden Automat prywatnie ,kolejne mogę z kimś kupić na spółę ,jeden odstąpić .Z jakimi grami i jakich firm są to automaty to już niewiadoma ,z tego co udało się mi ustalić jednym z automatów jest Namcoski PAC-MAN !!!

    Jest ktoś wstępnie zainteresowany ?
    • 2: CommentAuthorCezik
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    Wstępnie jestem. Wszystko zależy od tego co to i jaka cena.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    no dokładnie
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2019
     
    Przyłączam się :)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Oct 2019
     






    Więc Automaty wyglądają mniej więcej tak jak widać na zdjęciach ,nie wszystkie udało się wydobyć z magazynu ,pomieszczenie jest powiedzmy lekko zagracone , gdyby nie moja siła i determinacja to .... lipton ;-) ,w tym tygodniu jestem umówiony na negocjacje więc chciałbym by ewentualne osoby zainteresowane tematem odezwały się ,dla siebie biorę dwa ,choć jak nie będzie chętnych to nie wiem czy nie wezmę wszystkich i nie otworzę sklepo muzeum konsolowo kompouterowego w Łodzi albo Piotrkowie .Właśnie jestem w trakcie otwierania własnego sklepu z zabawkami i konsolami na boku więc zmiana nie była by drastyczna ,jedynie większy lokal co problemem nie jest , oferty są a umowy jeszcze nie podpisałem :-).
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Oct 2019 zmieniony
     
    No w miarę ładny stan. A sprawne czy nie wiadomo?

    O, fajnie, że otwierasz sklep! Do takiego z zabawkami to automaty chyba idealnie by pasowały jako reklama :D

    Dołożyłbyś jeszcze Atari z zapuszczoną grą w kucyki i rodzice z malcami przychodziliby tabunami :P
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    @kaz
    zobaczymy , tak ,działają ,włączają cię ,wymagają konserwacji ,nie włączałem wszystkich .
    Zabawki dla dzieci ,gry dla dorosłych -jakoś muszę wcisnąć hobby i to co lubię do handlu ,zresztą od zawsze chciałem mieć własny sklep z grami bo że tak powiem czuję klimat i się znam ,Zabawek tymczasowo nie odpuszczę gdyż z tego mam dobry dochód ,a jak będzie z grami to sam nie wiem ,jak wypali to cię zaproszę byś przeciął wstęgę :-) ,a czy teraz?, czy zaczekam i pokuszę się o dotacje to się zobaczy ,oprócz tego ciągle pracuje w wydawnictwie więc samemu ciężko to wszystko połapać -coś za coś ,więc może się zdarzyć że z braku czasu przestanę udzielać się na forum ,czego chyba byście nie chcieli ;) he,he .
    Jak pomysł wypali to będzie w sklepie ATARI i nawet kucyki zapuszczę .


    Ps.W Łodzi na Przybysza był krawiecki z konsolami i komputerami -dosłownie konsole leżały na wystawie a nad nimi wisiały spudnice moherowe albo inne wełniane dla starszych bab ....
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    No to trzymam kciuki za powodzenie.
    • 9: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    Powodzenia
    • 10: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime23 Oct 2019
     

    IRATA4:

    Jak pomysł wypali to będzie w sklepie ATARI i nawet kucyki zapuszczę .
    Serio? To już musisz zacząć zapuszczać :) Trzymam za słowo! :D i Trzymam kciuki :)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Oct 2019
     
    QTZ - ha ha, dobre! :D