atarionline.pl Silly Venture 2k19 - rejestracja + koszulki - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Oct 2019 zmieniony
     
    Część z Was zwróciła mi uwagę, że informacja o rejestracji i koszulkach ginie w głównym wątku wśród pozostałych, dlatego zdecydowałem się ją skopiować do nowego na forum. Będę go aktualizować na bieżąco. Jeśli kogoś pominąłem lub nie zgadza się status "zamówiony/opłacony" - proszę o kontakt.

    Silly Venture 2k19 - święto atarowcow coraz bliżej!



    Tak, tak, Kochani... za dwa miesiące (dokładnie od 6-go do 8-go grudnia) na północy Polski jeden z tamtejszych obiektów wypełni się po brzegi atarowcami dosłownie z całego świata... Drogę do party-place znajdziecie bez trudu, ponieważ torować ją będą z oddali m.in. Mr. TIA, Mr. POKEY, Mr. YM2149 oraz Mr. CODEC :)

    A ponieważ do SV coraz bliżej to i organizacja wskakuje na wyższe obroty! Chcąc zachęcić większą liczbę osób do uczestnictwa w imprezie, na odbywającym się w miniony weekend "Deadline" party w Berlinie, grupa Mystic Bytes we współpracy z Agendą zaprezentowała invitkę na konsolę... SEGA MEGA DRIVE w kategorii "OLDSCHOOL DEMO" zajmując drugie miejsce.



    Prodka w formie binarnej jest do pobrania m.in. na serwisie POUET.NET: ->link<-

    A wszystkie invitki związane z tegoroczną edycją SV znajdują się na serwisie DEMOZOO.ORG: ->link<-

    Od dnia dzisiejszego przyjmowane są zapisy na oficjalne T-shirty SV2k19, które tradycyjnie zaprojektował mOOnie/MSB. A ponieważ w tym roku obchodzimy 30-lecie ATARI LYNX'a, na tyle koszulki znajdują się ręcznie napisane pozdrowienia od twórcy tej konsoli - RJ Micala!

    Oto wizualizacja (przód/tył):



    Dodatkowo na rękawku tradycyjnie znajdować się będzie logo Atari.

    kolor: CZARNY
    rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

    koszulki marki "Fruit Of The Loom".

    Koszt: 50 zł


    W tym roku są 2 opcje wejściówek:


    OPCJA #1 STANDARD

    - 80 zł przelewem do końca października (!)
    - 100 zł przelewem bądź na party-place od listopada

    W tej opcji (80zł / 100zł) uczestnikowi przysługuje: wejście na całe party (piątek-niedziela) oraz na koncert, darmowe piwo, gadżety w postaci kalendarza o tematyce Atari na 2020 rok, welcome pack i... niespodzianka).


    OPCJA #2 VIP

    - 249 zł przelewem bądź na party place

    W tej opcji uczestnikowi przysługuje wszystko co w opcji STANDARD, dodatkowo:

    - więcej gadżetów
    - nowa gra na ATARI XL/XE w wersji kasetowej: "Monty On The Run" przeniesiona z C16 (dostępna TYLKO z wejściówką VIP - gra nie będzie sprzedawana po party!)



    - możliwość rezerwacji stołów (np. z przodu sali)
    - darmowa kawa z ekspresu ciśnieniowego przez cały pobyt na imprezie

    ------------ - - - - ---------------------- - -- -

    UWAGA: dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie. Panie w opcji STANDARD płacą analogicznie, jak pozostali uczestnicy. Natomiast przy zakupie wejściówki VIP do końca października - Panie, jako osoby towarzyszące płacą 40 zł, a od listopada do grudnia - 50 zł.

    - - - - ------------- - - - - --------------- - -

    Przelewy na terenie Polski:
    PKO S.A. 94124029331111001052279738

    Przelewy zagraniczne oraz w Polsce:
    PayPal - greymsb@poczta.fm

    W tytule przelewu proszę wpisać odpowiednio:

    - Wejściówka standard na SV (ew. + koszulka/rozmiar)
    - Wejściówka VIP na SV (ew. + koszulka/romiar)

    Natomiast w opisie koniecznie - imię, nazwisko lub xywę oraz rozmiar koszulki. Informacje o wpłatach (lub rezerwacjach koszulek) znajdą się na liście poniżej.

    SV zmienia nieco charakter w tym roku, ponieważ zmusiła mnie do tego moja obecna sytuacja zawodowa - stąd nieco "komercyjny rys" związany z opcjami powyżej. Mam nadzieję, że spotka się to ze zrozumieniem. Cena wejściówki pozostaje ta sama co w zeszłym roku - pod warunkiem opłacenia jej do końca tego miesiąca.

    Na party nie zabraknie Silly Krówek (dzięki Maly_SWD!), a także Silly Energetyków :) Szykowane są także inne niespodzianki, ale o tym dowiecie się już będąc na party-place!

    A co do invitek... to jeszcze nie koniec :) Bądźcie czujni :)

    -----------------------------------------------------------------------------

    Opłacone/Zamówione T-shirty:

    Rozmiar XS:
    Drygol

    Rozmiar S:
    RJ1307, Sylwia, Arti

    Rozmiar M:
    MkM, Galu, Elroy, Xeen, Takron27, RJ1307 (x2), F#READY, Maly_Swd, Arti, Oldpiotr, Daniel Lubawski (x2), Tfx
    Duddie [R], Ajcek [R], Expi (x2)
    Jade [SHP]

    Rozmiar L:
    Misha, Drygol, Galu, Perinoid, RA, Felice (x2), Traq, Kuba Żuchowski, Kroll, Jesionen, Skudi, RJ1307 (x4), mgr_inz_rafal, Sedma, tr1x, Kezax, Artifx, Martinez, Maly_Swd, Onni Kallio, Immolator, Subowski, Przunk, Kijop, Simeon, Pet (x2), Emma, Ooz
    Bachoo [R], Duddie [R], Bac (x2) [R], Tronic [R], Bossman [R], Gunstick [R], Franck Boxhagener [R], Expi (x2)

    Rozmiar XL:
    Voy, Pasiu, 0xF, Madrafi, Yolk, Koala, Sołtys, Rocky, Mara, FRS, Emphii, Joni, Mad Max, Yosh, RJ1307 (x3), Sascha Kriegel, Larek, Arti, Jaro, Renton
    Sqward [R], CeDeROM [R], KK [R], Atarens [R]
    DJ Sivés-Rutherford [SHP]

    Rozmiar XXL:
    Bocianu, Axi0mat, Player, Zerkman, Piguła (x2), Slator (x2), Miker, Paptak, Dalthon, Lancelot, Harekiet, Samurai, Céline, Chuck, Yamahalodz, Jakub Husak (x2)
    Nir Dary [R], guSTaw [R], Duddie [R]
    SWE (x2) [SHP]

    Rozmiar XXXL:
    Michał Kołodziejczyk, Sun, CiH

    Rozmiar XXXXXL:
    8Bitjunkie
    AdamK [R]

    -----------------------------------------------------------------------------

    Opłacone wejściówki STANDARD:
    MkM, Konop, Rastan, Drygol, 0xF, Michał Kołodziejczyk, Jesionen, Zlew, Traq, Kuba Żuchowski, Azbest, Sun, Elroy, Bocianu, Koala, Stryker, Kroll, Axi0mat, Epi, Player, Sołtys, Thadoss, Zerkman, RJ1307, Rocky, XXL, mgr_inz_rafal, Emi, Szeryf, Mara, Sedma, MiKRO, Xi, Evvelina, Aukse, Kezax, Remdy, F#READY, FRS, Emphii, Joni, Piguła, Sylwia, Miker, Yosh, Agata, Solo, Laoo, Tiger, Vasco, Dely, Martinez, Creonix, Paptak, Renton, Jacek Nowicki, Odyn1ec, Sebaloz, Dalthon, Lancelot, Onni Kallio, Harekiet, Samurai, Tom Rain, Immolator, CiH, Przunk, Kijop, Simeon, X-Angel, Céline, Emma, Chuck, Ooz, Johny, Bac, Tfx

    Opłacone wejściówki VIP:
    Voy, Pasiu, Galu, Madrafi, Perinoid, Yolk, Felice, Maddii, Brian-82, Takron27, Skudi, Magenta, tr1x, Nir Dary, 8Bitjunkie, Slator, Artifx, Bart, Maly_Swd, Misha, Sascha Kriegel, Arti, Subowski, X-Angel, Pet, Jaro, Daniel Lubawski, Ewa W., Oldpiotr, Xeen, RA, Paranoid, Jakub Husak, Bossman, Irata4 [R]

    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Oct 2019 zmieniony
     
    Update listy w pierwszym wątku! (rejestracja + koszulki)

    Oto kolejny powód dlaczego warto nabyć wejściówkę VIP - uchylamy rąbka tajemnicy wszystkim niedowiarkom, którzy powątpiewają, że gra "Monty On The Run" faktycznie została przeportowana na nasze ukochane małe Atari - poniżej zamieszczamy coś "na zachetę" :) Tak, to screeny z Atari XL/XE!



  1.  
    I beret zryty. I tak powinno być. ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Oct 2019 zmieniony
     
    Lista w pierwszym wątku zaktualizowana.

    Korzystając z okazji wrzucamy kolejny teaser dotyczący gry "Monty On The Run"!

  2.  
    Poszła kaska na wejściówkę i koszulkę. Dozo!
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Oct 2019
     
    ciekawe jak w tej wersji wspina się po linkach , na ZX było elegancko , na C64 niet gdyż bokiem wchodził ... aż mi się przypomniał tekst z filmu "Nic Śmiesznego" - "... a jak ma niby jechać ? w BOOOKK !?"
    • 7: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime22 Oct 2019
     
    @IRATA4 W Wawie jest winda jadąca w bok ;) - równolegle do schodów ruchomych :)

    Bardzo fajnie ta gra wygląda!
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    Aktualizacja wątku (rejestracja + koszulki)! Dodatkowo zwracam się z prośbą do osób, które wykupiły już wejściówkę VIP o info, czy wolą stół z brzegu czy w środku. Dodatkowo na każdym takim stanowisku będzie stosowna kartka o rezerwacji dla konkretnej osoby (proszę o kontakt najlepiej mailowy lub za pośrednictwem messengera).
    • 9: CommentAuthorpigula
    • CommentTime25 Oct 2019 zmieniony
     
    Grey dopisz mi 2 koszulki XXL - kasa za wejściówke standard oraz 2 koszulki poleciała będzie na koncie 28.X
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Oct 2019 zmieniony
     
    @pigula: dopisałem, dzięki! No i do zobaczenia :)
    • 11:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime27 Oct 2019
     
    Hej, dla mnie też XL :) 130zl rozumiem ?
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Oct 2019
     
    @Yosh - tak :)

    Zaktualizowana lista w pierwszym wątku.
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime31 Oct 2019
     
    update listy.
    • 14:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime5 Nov 2019
     
    Dla mnie dwie sztuki: M i L
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2019
     
    Kolejny update listy w pierwszym poście. Pamiętajcie o koszulkach - można je zamawiać do ok. 20-go listopada, później lecą do druku. Oczywiście na party przewidziane są jakieś bonusowe sztuki, ale nie będę później w stanie zagwarantować dostępności wszystkich rozmiarów.

    Myślę, że to fajna pamiątka z imprezy, ponieważ jest ściśle związana z tegoroczną edycją SV - w końcu obchodzić będziemy "hucznie" 30-stkę Lynxa, więc takie własnoręczne pozdrowienia od twórcy tej konsoli na koszulce są nielada gratką.
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Nov 2019
     

    Maly:

    Dla mnie dwie sztuki: M i L


    Nie jesteś pewny, czy będziesz zakładał koszulkę przed czy po obiedzie? :D
    • 17:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime6 Nov 2019
     
    przed party i po party
    • 18:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime6 Nov 2019
     
    @Kaz :D dobre.

    Zawsze biorę dwie, jadna dla mnie druga dla Żony.
    • 19:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime6 Nov 2019
     
    A czy ktoś już zrobił edytorek podkolorowań do takich plansz?
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Nov 2019
     
    Aktualizacja pierwszego wątku. Na zamawianie koszulek pozostało ok. 12 dni.
    • 21:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Nov 2019
     
    Kolejny update listy dot. wejściówek i T-shirtów (post #1)
    • 22:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime13 Nov 2019
     
    Cześć Grey. Złotówy za wejściówkę standard + koszulkę L w drodze.
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2019
     
    @Immolator: Cześć :) Jeszcze nie doszło, ale dopisałem już Ciebie :)

    Update listy w poście #1.
    • 24:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Nov 2019
     
    Update listy! Na zamawianie koszulek pozostało już naprawdę niewiele czasu!

    Odpowiadając na często zadawane pytanie - wejściówki VIP są nadal dostępne.
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2019
     
    Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny drukarnie zaczynają być zasypywane zamówieniami, dlatego niewykluczone że będę musiał potwierdzić zamówienie koszulek już na dniach.

    Co do wejściówek VIP (jak już wspominałem wcześniej) w skład wchodzi więcej gadżetów na wejściu (nie chcę zdradzać szczegółów w tym momencie). Natomiast osoby, które nabyły wejściówkę STANDARD mogą być również spokojne - gadżetów nie będzie mniej niż w 2018 roku, a nawet... będzie ich więcej :D (choć trochę mniej, niż w wersji VIP).
    • 26: CommentAuthorbac_tqa
    • CommentTime16 Nov 2019
     
    Grey,

    Poproszę dwie sztuki, rozmiar L.
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Nov 2019
     
    Update w poście #1 - wejściówki + koszulki.
    • 28:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime19 Nov 2019
     
    Poszedł przelew na wejściówkę VIP + 2 koszulki w rozmiarze L
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2019 zmieniony
     
    @Pet: oki. jeszcze nie doszło, ale już dopisałem :)

    Update pierwszego wątku. Od dzisiaj koszulki będzie można zamawiać z tzw. partii bonusowej - proszę jednak o wcześniejszy kontakt, czy dany rozmiar jest jeszcze dostępny.

    Możliwa także akcja wysyłkowa - tuż przed/lub zaraz po party (w zależności od tego kiedy koszulki opuszczą drukarnię).
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Nov 2019
     
    Update pierwszego wątku! Do pakietu VIP wpada jeszcze jedna niespodzianka... :) Na ten moment pozostaje jeszcze 10 szt. tego "gadżetu" :D
    • 31:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Nov 2019
     
    Kolejny update listy w poście #1!
    • 32:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2019 zmieniony
     
    Tak wygląda plan party-place oraz rezerwacja miejsc na dzień dzisiejszy t.j. 27.11.2019 - w opcji VIP stoły mają po 2 krzesła (kolor czerwony), w opcji STANDARD po 3 (kolor żółty).

    Rezerwacje stołów w opcji STANDARD _tylko_ na miejscu.

    W tym roku zostaną postawione 4 dodatkowe toalety na zewnątrz.

    • 33:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime27 Nov 2019
     
    @Grey: Mnie możesz wykreślić z tej rezerwacji z przodu sali bo nawet nie zabieram kompa (Atari). Jeżeli to możliwe to bym zaklepał stół gdzieś na środku/końcu sali dla 3 osób, jak nie można to trudno.
    • 34: CommentAuthorArti
    • CommentTime27 Nov 2019
     
    Hej.Ja też rezygnuję ze stołu dla vipów. Jedyne życzenie jakie mam to rezerwuję stół obok Jesionena gdziekolwiek by nie siedział ;)
    • 35: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime27 Nov 2019
     
    wbijamy do Agendy ;-)
    • 36:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2019 zmieniony
     
    @galu, @Arti: generalnie wejściówki VIP dają możliwość zajęcia miejsca gdziekolwiek :D Ale o tym za moment... zmiany naniosę może w nocy, na razie umieram, nie wiem czy dotrwam, prawie nie śpię.

    @solo/ng:
    • 37: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime27 Nov 2019
     
    idz raz w tym miesiacu spac;)
    • 38:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime27 Nov 2019
     
    solo :)
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2019 zmieniony
     
    @solo/ng: nie ma opcji. na razie jadę na adrenalinie. prawie wszystkie taski ogarnięte. zostały jednak te najbardziej upierdliwe. mam nadzieję, że wszystko się uda i będzie to jedno z najlepszych edycji SV. taki jest plan. podział compo na dwa dni też. jutro wieczorem (jak nie padnę na pysk) zabieram się segregowanie prac - będzie się działo. zgłoszenia przychodzą cały czas, trzeba też podzielić nagrody - a mam już nimi zawalony cały pokój, a wiem, że kolejne są w drodze.

    A teraz z innej beczki...

    Do party pozostał nieco ponad tydzień. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do nabycia wejściówek VIP, dzięki którym nabywca otrzymuje:

    - możliwość zarezerwowania dowolnego miejsca przy stole na sali (jeszcze przed przyjazdem)

    - większą ilość gadżetów. Jakich? Zdradzimy mały rąbek tajemnicy... Oto jeden z nich!




    Są to PEŁNOWARTOŚCIOWE ZNACZKI POCZTOWE, które można nakleić i wysłać... a skoro są znaczki to będą również...? Odpowiedzcie sobie sami! :D

    Podziękowania dla firm RETRONICS oraz SCALAC!

    - EXCLUSIVE: atarowską konwersję gry "Monty On The Run" z C-16 w oryginalnym opakowaniu (wygląda ono tak, jakby gra była wydana przez firmę GREMLIN jeszcze w latach 80-tych równolegle na Atari XL/XE!)

    Poniżej opakowanie jeszcze nie do końca skompletowane (brak hologramu):



    - darmowa kawa z ekspresu ciśnieniowego przez cały pobyt na imprezie

    Szczegóły odnośnie nabycia wejściówki VIP w pierwszym poście tego wątku!
    • 40:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Nov 2019
     
    @Galu, @Arti: uwzględnione :)

    Update listy w pierwszym wątku oraz plan graficzny.
    • 41: CommentAuthorArti
    • CommentTime30 Nov 2019
     
    Wielkie Dzięki Greyu :)
    Jest dobrze:)
    • 42:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Dec 2019
     
    @Arti: no i super :)
    • 43:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Jan 2020 zmieniony
     
    Kochani, po imprezie w 2019 roku pozostało jeszcze sporo bonusowych koszulek oraz kalendarzy. Niestety, z uwagi na napięty program eventu nie byłem w stanie zająć się ich sprzedażą podczas SV (tak jak początkowo planowałem). Dla przypomnienia - w 2019 roku świętowaliśmy 30-lecie konsoli Atari Lynx, stąd też na koszulkach znajdują się m.in. własnoręczne pozdrowienia dla uczestników eventu od RJ Micala - twórcy tego fantastycznego handhelda (dodatkowo na rękawku jest nadrukowane logo ATARI, którego nie widać na załączonym obrazku). Z tego samego powodu kalendarz na rok 2020 również jest w tematyce tej konsoli.





    Osoby chętne nabyć koszulkę lub kalendarz - proszone są o zapoznanie się z cennikiem poniżej. Zamówienia proszę wysyłać na adres: info(at)retroventure.eu (tak, RETRO Venture, nie Silly), podając w temacie np. "T-shirt SV2k19", "Kalendarz SV 2020" (lub T-shirt + kalendarz). Przy zamówieniu koszulek w treści proszę podać jej ROZMIAR, ilość. Jeśli chodzi o kalendarze - jedynie ilość. Sprawdzona zostanie dostępność w danym momencie - jeśli dana rzecz będzie "na stanie" - odpiszę podając numer konta do wpłaty i prosząc o adres do wysyłki :)

    SV2k19 T-Shirt - 59 PLN + 19 PLN wysyłka na terenie PL

    SV2k19 Kalendarz na 2020 - 29 PLN + 19 PLN wysyłka na terenie PL

    Na ten moment (28.01.2020) dostępne są następujące rozmiary i ilości koszulek:

    M - 3 szt.
    L - 20 szt.
    XL - 13 szt.
    XXL - 10 szt.
    4XL - 1 szt.
    3XL - 1 szt.

    Stan kalendarzy (na 28.01.2020): 44 szt.

    -----------------------------------------------------------------

    I trochę z "innej beczki". Kochani, jeśli ktokolwiek nie dostał CZEGOKOLWIEK na wejściu z biletem VIP (zabrakło nam pojedynczych kaset z "Monty On The Run" i Duddie musiał dodrukować nowe egzemplarze i wysłać je pocztą). Być może jest jeszcze ktoś, kto się nie upomniał - proszę o info pod tym samym adresem co powyżej.
    • 44:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    Ja nie dostałem kasety ale dogadałem i kolega Duddie obiecał mi podesłać w wolnej chwili :) Więc u mnie luzik.
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    @maly_swd: oki :) dzięki za info.
    • 46:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    Zamówienia na 29.01.2020

    KALENDARZE: Cyprian, SzymonU, Andrew, DaruG

    Aktualna dostępna ilość: 40 szt.

    KOSZULKI:

    [M] Jade
    [L] SzymonU
    [XL] Andrew, David J.
    [XXL] Baggio, SWE (2 pcs)
    [3XL] DaruG

    Aktualne dostępne ilości:

    M - 2 szt.
    L - 19 szt.
    XL - 11 szt.
    XXL - 7 szt.
    4XL - 1 szt.
    • 47:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Jan 2020
     
    Zamówienia na 30.01.2020

    KALENDARZE: Cyprian, SzymonU, Andrew, DaruG, Greg

    Aktualna dostępna ilość: 39 szt.

    KOSZULKI:

    [M] Jade
    [L] SzymonU, Tom
    [XL] Andrew, David J., Greg, Tom
    [XXL] Baggio, SWE (2 pcs), DaruG
    [3XL] DaruG

    Aktualne dostępne ilości:

    M - 2 szt.
    L - 18 szt.
    XL - 9 szt.
    XXL - 6 szt.
    4XL - 1 szt.