atarionline.pl Orson Scott Card - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime25 Mar 2020
     
    O, tego nie wiedziałem i dopiero teraz natrafiłem:
    "Orson Scott Card is a Hugo Award winning, best-selling science fiction author, perhaps best known for his 1985 novel, Ender's Game.

    But we're not here to talk about that — because for about nine months, Orson Scott Card was an editor at Compute! Books, where we worked on several books about the Atari 8-bit and other computer platforms. His work appears in Compute!'s Third Book of Atari and Compute!'s Second Book of Atari Graphics."
    Wywiad w formie podcastu - ->link<-

    Index of Compute! articles by Orson Scott Card:
    ->link<-
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime25 Mar 2020 zmieniony
     
    Zerknąłem w notatki, w styczniu 2018 podlinkowałem ten wywiad (ale w postaci filmiku) na profil facebookowy AtariOnline, wpis cytuję poniżej - może ktoś chce nie tylko posłuchać, ale też popatrzeć :)

    A napisałem tak:
    Ciekawy wywiad: Orson Scott Card, popularny pisarz science fiction znany m.in. z "Gry Endera", wspomina swoją przygodę z 8-bitowym Atari - opowiada o pracy jako redaktor w magazynie Compute!, swoich przygodach z programowaniem, pisaniu recenzji gier, swoich ulubionych grach (nie na Atari) i o współczesnym rynku gier