atarionline.pl [S] SyncMaster 765MB - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime16 Apr 2020
     
    Znajoma chce się pozbyć sprawnego monitora. Zainteresowanych zachęcam do propozycji. :-)
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2020
     
    na matrycy Mitsubishi Diamondtron(druciak)widoczne dwie pionowe cienkie linie ?
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime18 Apr 2020
     
    Miałem kiedyś taki monitor, był całkiem niezły. To model z ok. 1999/2000 roku. :)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Apr 2020
     
    To mój pierwszy monitor do grafiki,tylko nie wiem czy nie mam Mitsubishi Diamonda,czy sama matryca jest od Mitsubishi,bo zdaje się że wersja Samsunga była na tych samych komponentch tyle że budżetówka.
    Największego wada tego monitora to poprawna konfiguracja,jakie cuda robilem żeby go skalibrować to po prostu poezja....
    mam do tej pory ów monitor,nie miałem serca go sprzedać,w tamtych latach bawiłem się w grafikę 3D i to komercyjnie,w TV leciała moja animacja z bombkami :D.
    • 5: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime19 Apr 2020
     
    @IRATA4: Nic mi nie wiadomo o cienkich liniach. Monitor należy do koleżanki i mówiła, że jest sprawny. Chce się go pozbyć a nie zarobić na nowy, więc raczej nietrudno będzie osiągnąć cenę satysfakcjonującą obie strony. :-)
    • 6: CommentAuthorurborg
    • CommentTime19 Apr 2020
     
    Kineskopy typu trinitron miały dwie chyba poziome linie - ledwo widoczne. To cień drucików które podtrzymywały coś tam w kineskopie. To nie wada modelu, ani uszkodzenie, tylko cecha tego typu sprzętu.
    • 7: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime19 Apr 2020 zmieniony
     
    Potwierdzam druciki, ale że są ledwo widoczne to już nie. Dla mnie były bardzo widoczne, znajomy posiadał, ja miałem LG FLATRON bez takich "wad".
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Apr 2020
     
    w jednych były mniej widoczne,w innych bardziej,tak do grubości włosa.Druty występowały w monitorach CRT najwyższej jakości na co wpływ miała zastosowana maska szczelinowa(filtr wydzielający elektronom miejsce).
    • 9: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime19 Apr 2020
     
    To ciekawe co piszecie, uświadamiające i uzupełniające wiedzę. Doceniam i dziękuję. A jest ktoś zainteresowany monitorem? ;-)