atarionline.pl Archon Adventures - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 May 2020 zmieniony
     
    Hehe... Mq nie masz do końca racji, bo na A8 ktoś już próbował zmierzyć się z Diablo ale temat właśnie go przerósł. To Heaven, proponuję z nim trochę to omówić. :)
    ->link<-

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime23 May 2020 zmieniony
     
    @mgr_inz_rafal: Dzięki. :)

    Archon Adventures Maker

    Tym razem w 0.523 nie wiele się zmienia.
    Sporo bałaganu się zrobiło, ale... nie brudzi się tam, gdzie się nic nie robi ^_^ Oczywiście, staram się sprzątać na bierząco, jednak nie zawsze się o wszystkim pamiętam :P

    Doszła nowa opcja w głównym menu "General Battlefield Classification" w której zarządzamy właściwościami wszystkich broni i jednostek dostępnych w grze.
    GBC jest w fazie rozwojowej, ale już częściowo można modyfikować parametry i obserwować, jak ze sobą współgrają.

    Będzie możliwość tworzenia nowych broni oraz definiowania postaci.
    Jak przyjrzycie się zakładce Characters zobaczycie, że występują w niej też jednostki z Jasnej strony. Będą one występowały w grze - tylko muszę zrobić spritey.
    Każda postać oprócz swoich właściwości, ma definiowane uzbrojenie, składające się z czterech elementów:
    - Attacking hand
    - Ammunition (ten zwrot mnie rozśmiesza, ale nie znam innego określenia, bo czymże jest strzała dla łuku jak nie amunicją? :D)
    - Defending hand
    - Spell

    Nieunikniony był taki podział, zwarzywszy na to, że elementy uzbrojenia charakteryzują cechy indywidualne. Dzięki takiej konstrukcji, łatwiej obliczać ostateczne wartości cech postaci.
    • 3: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime2 Jun 2020 zmieniony
     
    Woow.. general batlefield classification robi wrażenie, ale pozatym to coś się chyba popsuło, brak tilesów.
    • 4:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime2 Jun 2020
     
    @astrofor: A stworzyłeś nowy świat? :D
    Tilesy pojawiają się po stworzeniu nowego świata (projektu)

    Wiem, że trochę to dziwnie działa wszystko, ale obecnie pracuję nad usprawnieniem GBC i ogarnięciem małego bałaganu, jaki powstał :)

    Myślę, że już nie długo pokarzę zmiany.
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime4 Jul 2020
     
    coś ani widu ani słychu o projekcie, jakieś postępy ?
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    No właśnie, ciekawe, czy udało sie usprawnić GBC. U mnie obrazek dla PeBe rozgrzebany, w wolnej chwili trzeba będzie go dokończyć.
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime20 Sep 2020
     
    Czy ktoś cos wie czy projekt działa, totalnie umarł, czy jest czasowo zawieszony ? Szkoda by było gdyby nic z tego nie było.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Sep 2020
     
    Kontaktowałem się z PeBe jakieś dwa tygodnie temu, mówił, że na razie zawieszone.
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    Jak widzę strona też już przestała istnieć :-(
    • 10: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    Szkoda, bo fajnie sie zapowiadala gierka - ale miejmy nadzieje, ze projekt wroci na tory i zostanie dokonczony :)
    • 11:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    Cześć Wszystkim.

    Na wstępie, chciałem Was, Fanów projektu bardzo przeprosić za zaniedbanie. Nie będę się rozpisywał o przyczynach takiego podejścia, bo to nie miejsce na to.

    Chciałem poinformować, że jak na razie projekt Archon Adventures jest zawieszony do odwołania.

    Strona projektu zniknęła z przyczyn czysto finansowych. Dostałem propozycję, aby ją przywrócić, jednak muszę przeszukać swoje zasoby, celem odnalezienia kopii tego, co było na oryginalnej stronie.
    Jeżeli uda się znaleźć to strona może wrócić, tylko... czy jest (póki co) sens, aby była, tylko po to by była(?) skoro projekt stoi w miejscu(?)

    Jak na razie nie mam perspektyw by działać i rozwijać AA.

    Z wyrazami Szacunku,
    PeBe.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Nov 2020
     
    Dzięki Paweł za update. I tak jak rozmawialiśmy - jeżeli będziesz potrzebował miejsca na stronkę to daj znać, umieścimy u nas, w naszej domenie. Sens takiej strony jest - projekt może inspirować innych, a przy okazji i dowiesz się, że fani projektu o nim pamiętają :D
    • 13: CommentAuthormakary
    • CommentTime12 Nov 2020
     
    @PeBe

    to bardzo niedobre wieści. Ja już zacząłem studia nad harmoniami renesansowymi, żeby Ci dostarczyć pod rozwagę nutki :D

    A tak serio, to trzymam kciuki za sprawy wszelakie.
    • 14:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime5 Aug 2022 zmieniony
     
    Pebe, jako że gadaliśmy o tym tydzień temu, no nie ma szans, bym Ci dał teraz spokój i nie zadał "magicznego pytania":
    DALEKO JESZCZE???

    :D

    //EDIT: szkoda by było tego zaprzepaścić: