atarionline.pl 16 lat stuknęło... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Dzisiaj serwis AtariOnline.pl skończył 16 latek, to więc już taki prawie dorosły nastolatek :)

    Tak tylko przypomnę zeszłoroczny filmik rocznicowy:

    • 2: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime20 Apr 2020 zmieniony
     
    No proszę... Na filmie @Kroll zaprasza na stronę @xxl - ale to było w innym świecie, przed Gravity Worms i Koronawirusem :D
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Kiedyś to i Pin miał adres w domenie atari.pl. Ale to zanim wszystkich xxl wyrzucił :)
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    wypierasz rzeczywistosc :-)

    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    xxl jak TVP. Spoko :)
    • 6:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Jak TVN :)
    • 7: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime20 Apr 2020 zmieniony
     
    Radio Erewań:

    Słuchacz: Czy to prawda, że subdomeny na atari.pl popełniły samobójstwo?
    Radio: Tak to prawda, nawet zanotowano ich ostatnie słowa: "XXL! Nie strzelaj!" :D
    • 8:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    100 lat! :)
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime20 Apr 2020 zmieniony
     
    @Kaz - gratulacje wytrwałości i cierpliwości w tworzeniu miejsca przyjaznego wszystkim. Osobiście dziękuję za wspaniałą stronę, dzięki której co jakiś czas wracam do hobby, jakim jest retro-Atari. No i to okrągłe $10 lat :)
    • 10:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Brawo!
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    100lat,no nieźle,GRATULACJE ...
    ... i pomyśleć że od 2011r z "wami" się męczę ;)
    • 12: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Dzię-ku-je-my!
    Najlepszego dla wszystkich budowniczych portalu!!!
    Byle do 100 :-)
    • 13: CommentAuthormono
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    $100 lat!
    • 14: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Brawo, brawo. Ja dzięki tej stronie, każdego dnia wracam do Atari. Nic nie zmieni tego, że ten komputer poznałem jako pierwszy - i wszystko co z nim związane, zawsze mnie cieszy - dziękuję Wam wszystkim za pracę jaką wkładacie w tę stronę - ona jest poprostu dla mnie ;).
    • 15: CommentAuthorXuio
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Serdeczne gratulacje!
    • 16:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Apr 2020 zmieniony
     
    Brawo, ale naprawdę poimprezujmy za 4 lata (jak dożyjemy! :P). :)
    • 17:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Apr 2020
     
    Brawo :)
    • 18:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime20 Apr 2020 zmieniony
     
    Gratulacje. Jestem tylko ciekaw czy mamy jakiegoś zarejestrowanego użytkownika co jest wieku naszego jubilata ;) Jak jest to niech da znać :)
    • 19: CommentAuthorTMJ
    • CommentTime21 Apr 2020 zmieniony
     
    Gratulacje i dzięki KAZ!!!

    Ja późno okryłem Atarionline, bo rok temu (2019) ale od tamtej pory jestem codziennym czytelnikiem...


    Pzdr
    • 20:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    100 lat!!!
    • 21: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    Jeszcze jeden i jeszcze raz!..
    • 22:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    Dzięki panowie, ale cały czas przypominam - to nie dla mnie gratulacje, ale dla wszystkich Was, którzy tworzycie zawartość serwisu, a szczególnie dla tych, którzy pracowali i pracują nad artykułami, wzbogacają archiwa, i robią wiele innych niewidocznych rzeczy, które są niezwykle istotne, ale właśnie... czasami mało medialne. To serwis społeczności, a nie pojedynczej osoby.

    Gratulacje. Jestem tylko ciekaw czy mamy jakiegoś zarejestrowanego użytkownika co jest wieku naszego jubilata ;) Jak jest to niech da znać :)


    Jeżeli masz na myśli zarejestrowanego na forum, to nie może być takiej osoby, ponieważ forum powstało 4 lata później, zakładaliśmy je z Sikorem w 2008 roku.

    Jeżeli wliczamy zarejestrowanych na stronie głównej, to tam rejestrowani są tylko ci, którzy piszą artykuły, nie ma obowiązku rejestracji, aby komentować. I oprócz mnie i Zygi, którzy zostali zarejestrowani w listopadzie 2003 roku (parę miesięcy przed odpaleniem serwisu w sieci 20.04.2004) to jest tylko jedna osoba, która jest równolatkiem serwisu - kolega Dracon zarejestrowany 9 czerwca 2004 roku o godzinie 21:03. Zapewne jako pierwszy podrzucił artykuł do publikacji. Gratulacje! :)

    A pierwsza nowinka "I nastała światłość" jest do przeczytania tutaj:

    ->link<-

    Można sobie sprawdzić, kto wówczas już komentował. Z osób, które ja rozpoznaję to Solo, Koala, MDW, Kaczor, Dan, Jurgi, Azbest. Potem coraz więcej takich osób komentowało kolejne nowinki, więc pewnie z kilkadziesiąt osób by się znalazło, które już wtedy były regularnymi czytelnikami, a wciąż są obecni.
    • 23:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime21 Apr 2020 zmieniony
     
    Kaz chodziło mi o to czy ma tak samo 16 lat jak strona atarionline czyli urodził się w 2004 roku, a zarejestrować się mógł później na przykład 2018.
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    @Kaz
    kolega Zyga to ten twój kumpel z dzieciństwa z którym jesteś na zdjęciu z dawnych lat,a co teraz porabia Zyga ? dalej zajmuje się Atari czy odszedł od tematu ?
    • 25:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    Trochę spóźniony, ale również przyłączam się do gratulacji i podziękowań dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie AOL, jak i wnoszących tu życie swoimi wypowiedziami :-)
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    ->link<-

    przejrzałem archiwum AoL i wspomnienia wróciły,z tamtych artykułów,opisów gier aż bije pasją,przypomniałem sobie jak bardzo chciałem dołączyć do grona tych osób,teraz widzę że mimo rozwoju forum to idzie trochę w niewłaściwą stronę,produkcje mamy ekstra a w dupach się poprzewracało(mnie również),każdy narzeka,na forum masa tematów nic nie wnoszących,pokrewnych,a pasja jakby stonowała..,na szczęście nie wszystko widzę w czarnych barwach,ale chyba zdziadzialiśmy...
    • 27: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime21 Apr 2020 zmieniony
     
    @IRATA4 nie przesadzaj bo ktoś prześledzi te artykuły od 2004 i się okaże, że tendencja spadkowa zaczyna się od 14.01.2011 ;)
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2020 zmieniony
     
    Vangis - ach, Tobie chodzi o osoby 16-letnie... A to z tego co wiem, jest taka co najmniej jedna osoba.

    Irata - Zyga dalej jest miłośnikiem Atari, ale w stanie spoczynku. Ni ma czasu.

    A Vladimir Zuniga podesłał nam na fejsie taką oto kartkę urodzinową (dzięki!) w trybie GR14:
    • 29:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime21 Apr 2020
     
    Kaz to fajnie że młodzież jest, a nie same dziadki ;), a karteczka zacna :)