atarionline.pl Polskie gry przygodowe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej,

    Jakiś czas temu "popełniłem" taki mały przegląd polskich gier przygodowych na 8-bitowe Atari:

    ->link<-

    Co o nim sądzicie? Jakie polskie bądź zagraniczne gry byście dodali?

    Z 8-bitowymi pozdrowieniami :)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Sep 2020
     
    Przeklajam Twój link do klasycznej formy (nie skróconej), wtedy pokazuje się podgląd:



    Jak już pisałem priv, świetna robota! :D
  2.  
    Dzięki za miłe słowa. Przy okazji, gdyby ktoś chciał się pochwalić przed znajomymi z zagranicy tymi polskimi grami, to na kanale jest też angielska wersja tego filmu. Pewnie mój angielski nie jest idealny, ale ujdzie jako international English (mam nadzieję ;P).
  3.  
    Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. W filmie jest małe zadanko. Liczyłem, że ktoś je rozwiąże, a mam już prawie 400 wyświetleń i nikt się nie pokusił... P.S. Uważacie, że takie ciekawoski i zadanka mają sens?
  4.  
    I znalazł się oglądający, który rozwiązał mini zadanko. :) Więcej w komentarzach pod filmem na youtube.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Sep 2020 zmieniony
     
    @itguyinaction
    fajnie że coś takiego wrzuciłeś i rób tak dalej,ja chętnie bym się zagłębił w temat,ale puki co nie mam czasu prawie na nic.
  5.  
    To tak jak ja.... Kolejny film na kanał robię już 3 tygodnie i ciągle nie mogę skończyć. Choć tym razem nie będzie akurat o Atari...