atarionline.pl Zamiennik pada do Nintendo Switch - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime15 Oct 2020 zmieniony
     
    Czy ktoś ma, używa i może coś konkretnego polecić do powiedzmy 100zł?
    Warunek - musi być bezprzewodowy i posiadać 2 analogi.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Oct 2020 zmieniony
     
    ja mam świetnej jakości podróbki(została sztuka) ale do WII U,nie wiem czy działają ze Switch,rozejrzę się,może coś ciekawego polecę bądź zorganizuję .
    • 3:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Jeśli masz pada do PS4, PS3 lub Xboksa One to za kilkadziesiąt złotych dostaniesz adapter do podłączenia go do Switcha ("8Bitdo Wireless Bluetooth Adapter").
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    @galu, tak dzięki - rozważałem i tę opcję. Tutaj problemem jest inne oznaczenie przycisków, które może mylić, a będą w to grać m.in. dzieci :)
    • 5: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Koło stówki to nie wiem, ale tak bliżej dwóch stówek są prześlicznie malowane, licencjonowane przez Nintendo, pady PowerA i trochę mniej śliczne pady Hori, tym bardziej dla dzieci taki PowerA z motywem z Pokemonów, czy innej Zeldy, robi robotę. Nie wiem tylko czy te pady mają wszystkie ficzery oryginalnego pada jak żyroskop, czy akcelerometr, ale skoro sa na licencji Nintendo, to chyba sa w pełni kompatybilne.
    • 6:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Z adapterem 8bitdo nie działają prawidłowo podróbki padów do PS3 (te najpopularniejsze i identyczne z oryginałami ;) ) po podpięciu wibrują cały czas. Jak masz oryginał to najfajniejsza opcja. U chińczyków za około 100 są prawie idealne podróbki nintendowskiego Procontrolera. Do tego stopnia, że w środku mają oryginalne akumulatory ;) . Wada - gorsze wibracje, brak NFC do Amibo. Nam najlepiej jednak (a moje dzieciaki mają wszystkie te opcje) sprawuje się kontroler 8bitdo (ten starszy SN30 Pro chyba). No ale to już droższy biznes, choć przy tej jakości brałbym nawet używkę.
    • 7:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Dzięki. Zdecydowałem się na takie coś za ok. 90zł, mam nadzieję, że nie pożałuję :)
    NFC jest mi zbędne.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    ...to szukać mam tamtego pada ? jakościowo chyba mój lepszy,trudno ocenić po fotce,najlepiej niech się wypowie ten co kupił(bez wskazywania) .
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    IRATA4, przecież napisałem Ci że do WiiU też potrzebuję :)
    Ten który kupiłem jest do Switcha.
    Nasz "deal" jest dalej aktualny.
    • 10:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Jeśli IRATA4 mówi o tych padach Nintendo Wii U Pro Controller, które ja od niego kupiłem w ilości sztuk dwie, to polecam, bo są bardzo fajne. No i działają one z retro receiverem do SNES też, a co za tym idzie z moim (S)NESctrl. No i ja tak sobie włąśnie takim zestawem gram na Atari.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    @string
    ok,sorka,mam sporo spraw na głowie,zakręcony.