atarionline.pl Poszukiwane dyskietki "Moje Atari" i "Bajtek" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Oct 2020 zmieniony
     
    Czy ma ktoś może dyskietki z zawartością "Moje Atari" i "Bajtek - Tylko o Atari"? Ewentualnie jeszcze inne, które wydawała spółdzielnia Bajtek, a które można było przegrać sobie u nich w redakcji (Wojtek Zientara udostępniał też swoje programy żeglarskie)? Od dłuższego czasu szukam, wypytuję, ale nikt nie ma.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Sep 2021
     
    Odśnieżam.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Nov 2023 zmieniony
     
    Znalazły się dyskietki Bajtka, ale niestety nie te, o których piszę powyżej, dotyczące Atari. Kolega AtariFan wszedł w posiadanie takich oto artefaktów z epoki, Bajtek PC Shareware, zestawy: 32 a/b, 34, 36, 37 z 1994 roku, dyskietki HD 1,44MB dla pecetów. Niestety, na razie z trudem udało się odczytać zawartość jednego (34). No to odnalazłem Bajtki, w których te zestawy były opisane, załączam poniżej przykładowy spis z 1995 roku. Gdyby ktoś miał chociaż obrazy tych (i innych z tej serii) dyskietek, wiedział, gdzie je w sieci można zdobyć - to poproszę o info. Najciekawsze są oczywiście polskie programy, często zaginione w mroku dziejów, ale przyjmę wszystko.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Nov 2023
     
    Mam stację na USB, może jej się uda odczytać.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Nov 2023
     
    Stację AtariFan ma, tylko zapis jest "nieświeży". Na razie udało się jedną odczytać, jak rozumiem - po wielu próbach.