atarionline.pl Robbo online - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Wspolautor "Alex"-a czyli Boguslaw Kornafel podeslal taki link:

    ->link<-

    Fajne. Jest tez druga gra - "Chucky", ktora niezwykle przypomina "Mr. Proper"-a.
    • 2:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Ale czad :) Robbo we Flashu!
    Brakuje chyba odgłosu "odpalania" statku kosmicznego po zebraniu wszystkich śrubek na danej planszy.

    Kurcze tak gra ma coś w sobie, jest trochę psychodeliczna, trochę tajemnicza, jest niezwykle spójna. No i po prostu wciągająca. Po tylu latach przerwy (chyba od 1991) po raz kolejny zasiadłem do Robbo :) Gra nie straciła swojego uroku, nadal uśmiecha się do mnie tak samo jak kiedyś ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorPoklik
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Fajne. :)
    Muszę przyznać, że to jak dotąd jedyna wersja, która pomimo zastosowaniu większej ilości kolorów ma dalej przyjemną a co najważniejsze czytelną grafikę :)

    Jedyne co jakoś mi nie przypadło do gustu to skroll poziomy. Na takiej wielkości ekranu chyba można było się obejść bez niego?
    • 4: CommentAuthorBelial
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Wypas. Zaraz zareklamuję paru znajomym.

    Widzę, że tu też coś jest nie tak z poruszaniem się potworków. To chyba prawdziwa pięta Achillesa tych wszystkich portów.
    • 5:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Niezłe,

    Szczególnie fajnie nabija się punkty próbując otworzyć drzwi bez klucza (ale kto w Robbo grał na punkty...)
    • 6:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime8 Feb 2010
     
    Jak dla mnie rewelacja. Chociaż wiadomo - nie ma to jak oryginał na Atari. Już wiem co będę robił jutro w robocie :P
  1.  
    Wielkie dzięki za link. Niemal jak oryginał. Właśnie przez przypadek nacisnąłem "Backspace" i zmieniła mi się tekstura ścian. Cegiełki podobają mi się najbardziej. Jutro w pracy ...