atarionline.pl ATARI 50: THE ANNIVERSARY CELEBRATION - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDiskDoctor
    • CommentTime13 Sep 2022
     
    Hej!

    Właśnie znalazłem. Od listopada, na: Steam, Nintendo Switch, PS4, XboX (i zapewne inne platformy):



    Napiszcie opinie. Must-have czy shit? Ja się waham, z pewnym skrzywieniem na: "kupuj".
    • 2: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime17 May 2024 zmieniony
     
    Nie wiem czy wersja gog.com to to samo - ale składanka na gog.com Atari 50 Anniversary Celebration jest nawet ciekawa - ok 100 gier: automaty arcade, 2600, 5200, 7800, jaguar, lynx, atari i reimagined.


    Filmiki z twórcami gier na Atari, zdjęciami . Na Windows 7 nie działa. Działa tylko na Windows 10. Wymaga średniego komputera - nie polecam uruchamiania na słabym kompie np. 1,8 GHz -grafika zintegrowana- rwie się dźwięk. Gry z automatów dosć słabe, ale jako całość lepsze niż gołe atari 400 mini czy 2600+ - szczególnie ciekawe te z jaguara (Atari Karts i Evolution Dino Dudes). Cena adekwatna do zawartych licencji gier w które można pograć - ok 100.

    Polecam dla tych co ze słuchu rozumieją angielski, napisy w obcych językach włączamy naciskając lewy shift.

    Mi się forma podoba, chociaż wolałbym dodane inne gry, ale to rzecz gustu. Uwaga: w gry pogramy tylko z poziomu biblioteki gier (games library - klawisz tab)
    • 3: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 May 2024
     
    Sprawdzalem to na Switchu. IMHO skok na kase. Jesli ktos kolekcjonuje retro-video wywiady (jak ja) to praktycznie nic nowego sie nie dowie. Jedyny dodatek (fajny) to pare gier na atari jaguara ktore laza na bazie emulatora BigP Emu od Richa.

    Ps jest tez wydanie Jeff Minter History na switcha, w takiej samej formule. Tutaj tych ciekawszych informacji jest wiecej :) i ten pakiecik bardziej polecam :)
    • 4: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime18 May 2024 zmieniony
     
    Czy to jest to co masz na myśli?: ->link<-
    Według mnie Atari 50 Anniversary z bazą gier jest lepsze i tańsze, bo w Jeff Minter mamy zaledwie 42 gier i to naprawdę słabych.
    • 5: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 May 2024
     
    To zalezy na czym Tobie zalezy :). Mnie na ciekawostkach, bo jak wiadomo wszystkie gry z wszystkich mozliwych skladanek od Atari mozna emulowac na praktycznie wszystkim co chcesz (od PC, przez PSP.. do SteamDecka wlacznie). Ja po prostu upatruje wieksza wartosc w wywiadach (i opowiesciach) i videosach niz w grach.

    Tak to ta skladanka :)