atarionline.pl OnEscape - kartridż dla gry. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Jan 2023 zmieniony
     
    Kilka osób prosi mnie o kartridże JatariCart w celu grania/nagrania sobie gry onEscape. Mogę zrobić kilka takich kartridży w cenie ok. 80 zł.
    Kartridż 1 megabajt, pamięc 2 x 29F040 (jak w AtariMax), pozłacane styki, obudowa Sikora.

    W celu określenia zainteresowania przygotowałem ankietkę:

    ->link<-

    Kartridże byłyby w ciągu dwóch-trzech tygodni dostępne w zależności od zainteresowania.

    Od każdego kartridża pewna kwota typu 5 zł lub więcej (w zależności od sumarycznych kosztów) idzie na konto autorów, jeśli się da (myślę, że. się da, ale jeszcze nie sprawdzałem)
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    No to ja, to ja! Jednak 3 a nie 2.
    • 3:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    Programowanie tylko z zewnątrz ? chipy na podstawkach (do łatwego programowania?)

    Czy ma to jakieś inne api?
    • 4:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime10 Jan 2023 zmieniony
     
    Dwa pytania:

    1. kolor PCB?
    2. można bez obudowy? Sam bym sobie dobrał do koloru PCB i vlepki.
    edit, jednak 3:
    3. da się kupić też zaprogramowane z Last Ninja 2?
    • 5: CommentAuthorpoison
    • CommentTime10 Jan 2023 zmieniony
     
    Hi, iam not sure if I understand right to this information, but me and PG are working on onEscape collectors box contains:

    A3 map in colour
    CD with OST digipack
    A5 manual, pictures, texts, approx. 10 sheets, coated paper, original artworks
    cart with game
    5 stickers - round (game image, different, glossy)
    box made of sturdy cardboard - colour printing
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    That is a good news!
    Many people will buy collectors box!

    Regardless of this my respond to the demand of wanting playing the game, with ability to "not unboxing collectors box" :)

    With the possibility for people who do not want to buy collectors box and want to play the game and allowing them to pay a fee for it, it is worth every penny/złoty/korona/Euro.

    So please tell us where to pay the money :)
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Jan 2023 zmieniony
     
    Kolor chyba czarny, nie mam słońca, żeby to z całą pewnością stwierdzić. Można bez obudowy, można z podstawkami, ale można łatwo programować z Atari.

    Last Ninja 2 na razie mi nie działa z fizycznego kartridża, coś muszę poprawić. Jak poprawię, będzie można.

    Piny są pozłacane, nie widać na zdjęciu, to oświetlenie nieco kłamie.
    • 8:
       
      CommentAuthorgienekp
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    Ciemna, pozłacana, bez podstawek, zaprogramowana.

    Jedna dla mnie.

    P.S. Kuba ma bardzo dobre te płytki.
    • 9:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    @jhusak

    Super, będzie pasił pod nową, czarną obudowę :)
    ->link<-
    • 10: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    całe czarne z odwróconym krzyżem śliczne!
    • 11:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime10 Jan 2023
     
    @astrofor
    ten papieski (czy jakiś tam ;) ) krzyż pasuje i pod obudowy Z7 i pod Sikorowe. Bardzo fajny patent.
  1.  
    Ukryta symbolika na płytce PCB
    :-)

    Odwrócony krzyż + napis WRONG WAY
    ...super
    • 13:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime10 Jan 2023 zmieniony
     
    przecie to lusterko wenus symbolizujące pierwiastek kobiecy, chaos, matkę a matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca, dozorca to gospodarz domu, gospodarz domu to Anioł, Anioł jest z Pułtuska
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jan 2023
     
    Jeżu, chłopaki, a ja się tyle starałem, żeby to wszystko na jaw nie wyszło :0
    • 15: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime11 Jan 2023
     
    @jhusak - Ja mam pytanie. Jak to się ma do tego, co robi poinson w tej chwili. Czy ten cartridge jest dla niego, żeby go wykorzystał w swojej paczce? Bo sprawdzałem jeszcze tego megowego execa, co wysłałeś chyba w innym wątku, i on mi nie działa, prosi "insert cartridge". Uruchamiałem na AVGCarcie.
    • 16:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jan 2023 zmieniony
     
    Ma się nijak. Ludzie proszą bo chcą pograć. Jak Poison i s-ka zrobią box, to pewnie na czymś swoim. A może na moim, nie wiem, nie gadałem.

    A reszty nie rozumiem, napisz dokładniej.
    • 17: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime11 Jan 2023
     
    Dobra, to odnośnie poisona już rozumiem.
    A co do zachowania execa to dopiero teraz na gicie doczytałem, że to chyba to dziergania carta i nie gotowy plik wykonywalny z grą. Więc nie mam już nic.
    • 18:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Jan 2023 zmieniony
     
    Tak, jak masz JatariCart w wersji 1 megabajt, to możesz go sobie zaprogramować.
    • 19: CommentAuthorpoison
    • CommentTime11 Jan 2023
     
    Hi, Jakub, thanks for the offer, but at the moment I have already selected and we are preparing the necessary documents for production. I hope everything will work out well. Fandal left the preparation to me and PG, so if you have any questions, feel free to email me.
    • 20:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Jan 2023 zmieniony
     
    W ciągu tego tygodnia (jeśli mi nic wielkiego nie wyskoczy) zlutuję te kartridże. Jak będą gotowe, będę rozsyłał sms-y z prośbą o blik, kwotą i numerem docelowego paczkomatu (raczej początek przyszłego tygodnia).

    Jeśli ktoś zgłaszał chęć na 2/3 kartridże - dostanie kartridże w obudowach w 2/3 różnych kolorach (czerwony lub khaki i jasnoszary (i/lub w sensie matematycznym)), jeśli 1 - dostanie jasnoszary.

    Wysyłka 10 zł (jw, paczkomatem)

    Jeśli macie jakieś uwagi czy życzenia - proszę o nie w formularzu z pierwszego postu (typu inny wybór koloru czy cokolwiek) - połączę sobie nowe wpisy po telefonach np.
    • 21:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime11 Feb 2023
     
    Potwierdzam, onEscape działa z carta :D

    • 22:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime14 Feb 2023
     
    I pięknie wygląda z pudełkiem:)
    • 23:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Feb 2023
     
    Pięknie. Jedyny taki egzemplarz :D