atarionline.pl Remake Robbo - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGlitchKing
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    @astrofor: to proste, obiekty poruszają się po gridzie jak w starym robbo, dodatkowo na dniach dodam jeszcze taka sytuacje ze bedzie go bardziej dopasowywało do tego. Musze jeszcze wprowadzic GridManager zeby wyeliminowac obiekt EmptyField, generalnie w starym robbo po prostu instancjowalo . (EmptyField) przy przesuwaniu itp, u mnie jest to na razie tylko do inicjalizacji mapy. GridManager rozwiaze ten problem.

    Sorry za przerwe ale dzisiaj padłem na ryj na 9h jak na chwile się położyłem bo wyłączyli prąd w całym bloku. Głównie z głodu, nerwów, wycieńczenia i oczywiście zmiany leków. Czekam na neurologa, badanie hormonów, i paru innych specjalistów, ale o ile mogłem się "sklonować" i napisać sobie developera to w życiu prywatnym się nie rozdwoje. Zaraz siadam do doprowadzenia tego refactoru ktory robie do stanu yzywalnego, robie merge do master i siadam nad resztą, bo chciałbym wypchnąć Alfę jak najszybciej gdzie to możliwe. Przydało by mi się miejsce na atarionline, to wrzucał bym tam wersje WebGL z zestawem poziomów z Robbo demo z atarusa, ale jakby co poradze sobie. O ile pamietam chyba Azure oferuje dobry plan a ja to chyba wypchne na dockerze. Jestem w koncu devopsem i specem od automatyzacji, tyle ze z problemami z pamięcią i autyzmem, przez co ostatnio nie przechodze zadnej rozmowy bo "wyglądam podejrzanie" dla młodych idiotek po jakiejś książce od socjologii gdzie sie klasyfikuje pracowników wg czteroliterowego systemu DUPA gdzie P oznacza "Pracownik problematyczny" a ja mam w cholerę dosyć mobbingu przez gówniarzy i klimatów korpo: pokojów płaczu, łan on łan z jakimś debilem, on-calli i innego gówna. Dodatkowo chwilowo przez pięć miesięcy nie ruszę dupy z aktualnego miejsca zamieszkania i mam zasrane papiery, ale przynajmniej dzisiaj sąsiedzi mi podziękowali jeszcze raz za wygnanie z klatki tego cholerstwa. Mieli dosyć imprez z ruską muzyką, ich groźnego psa który atakował ich psy i takich klimatów.
    Dawid vs Goliat nie? Ale ktoś musiał to zrobić. Padło na lokalnego świra. Szkoda tylko że słuszby skopały mi kotkę, którą i tak w końcu odebrała mi (niedługo była mam nadzieję) żona.

    A wracając do meritum, to Robbo będzie chyba też strzelał po gridzie, myslalem zeby mu dać opcje strzelania na skos ale to za dużo rozbija mechaniki.
    • 2: CommentAuthorGlitchKing
    • CommentTime1 dzień temu
     
    A właściwie to mam jeszcze jedną prośbę, mam jeden życiowy problem który prześladuje mnie od lat: zasysam jeśli chodzi o wymyślanie nazw i tytułów. Super Ultimate Robbo Forever ma dobry skrót ale coś w nim mi nie leży, ma ktoś lepszy pomysł na nazwę? Ewentualnie nazwę tego indyczego studio które to robi, znaczy się ja? xD
    • 3: CommentAuthorGlitchKing
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    Wrzucam devloga po polsku żeby nie było że siedze i dłubie w nosie, znaczy to też, ale można sobie też przy okazji posłuchać mojego fantastycznego głosu xD



    edit: uch ale ulga, wstawilem sobie dysk na miejsce przy pomocy zestawu rollerów piankowych który może chujowo wygląda ale działa xD