atarionline.pl Live z kodowania dema na VCS - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjelcynek
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    Cześć AtariOnline,
    Przychodzę z małą reklamą prywaty, ale na temat Atari, więc nie ma tego złego :) Nie jestem zbyt znany w towarzystwie, ale maczałem palce w dwóch VCSowych demach ( ->link<- , ->link<- ) i jednym na małe atari ( ->link<- ). W produkcjach podpisuję sie nickiem mgo.

    Podjąłem męską decyzję, że chciałbym po 4 latach przerwy wystawić coś na SV2k24, a żeby się bardziej zmotywować to postanowiłem przygotowania i samo pisanie uwiecznić na Youtubowym streamie.

    Wczoraj był pierwszy odcinek: ->link<-

    ,a do Silly Venture zapowiadają się jeszcze trzy odcinku. W każdą środę o 19.00 o ile nic mi nie wypadnie.

    Programuję na Atari VCS przy użyciu k65, czyli osławionego kkowego assemblera.

    W planach jest przede wszystkim pokodowanie jakichś efektów. Prawdopodobnie jak dojdę do etapu składania dema to nie będę pokazywać, żeby nie było falstartu przed compo. Ale kto tam wie co przyniosą najbliższe trzy tygodnie.

    Serdecznie zapraszam!
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Super pomysł! :) No i przy okazji dowiedziałem się, o potencjalnej drugiej prodce na VCS (bo jedną już mamy zadeklarowaną).

    Czy mogę udostępnić Twój post na "fejsbukowym" profilu SV2024SE?
    • 3:
       
      CommentAuthorjelcynek
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    Grey, nie pytaj tylko ślij. Darmowa reklama to jest to o czym śni każdy jutuber :)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 dzień temu
     
    @jelcynek: haha, ok :) zaraz wrzucam :) thx & good luck! :)