Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.
Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.
artic-wroc:
Fajny opis "step by step".artic-wroc:
Zawsze kiedy pojawia się temat koprocesora w ST/STE, pojawia się również wniosek, że prawie nic z niego nie korzysta:Kaz:
A że są też (ponoć) odpowiednie biblioteki do Basica, C, Pascala i asemblera, to może w przyszłości ktoś pomyśli o koprocku w swoim sofcie.Mq:
Jestem pewien, że gdyby to było spopularyzowane, to można by wykorzystać i w grach i w demkach. Natomiast w sytuacji gdy praktycznie nikt nie ma koprocka, to jaki programista weźmie to poważnie pod uwagę np. podczas tworzenia gry?artic-wroc:
Tu jest ciekawy wątek. Oprogramowanie zgodne z FPU - forum Atari, Amiga i retro firmy exxos (...)Od 1 do 20 z 20

