atarionline.pl LOGAX - poszukuję. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorhlipoz
    • CommentTime9 Aug 2010
     
    Odkąd dołączyłem do miłośników strony atarionline systematycznie ożywają wspomnienia z nastoletniego okresu kiedy byłem posiadaczem mojego 800XL. Właśnie mnie olśniło, że kiedyś pisnąłem taką gierkę w beju (więc była niemiłosiernie wolna) i nawet przypomniałem sobie nazwę. Gra nazywała się LOGAX i możnaby ją zaliczyć do robboidalnych. Nie zostało mi po niej nic poza mglistymi wspomnieniami. Ale pamiętam, że grę przegrałem kilku kolegom i zawiozłem nawet do Warszawy do jednej z firm sprzedających wtedy gry, które można było sobie wybrać z ksero-katalogów.

    Gra polegała na zbieraniu liczb i znaków działań matematycznych tak aby uzyskać pożądany wynik. Bohaterem była… głowa w kapeluszu :-), która chodziła po labiryncie i z tego co pamiętam mogła strzelać do okrągłych „mord”, które przeszkadzały w realizacji zadania.

    Może ktoś z was zetknął się LOGAX-em bo w sumie to nie mam zielonego pojęcia co ta firma z W-wy z nim zrobiła. Może szczęśliwie rozeszło się kilka kopii i ktoś to jeszcze ma.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Aug 2010
     
    Nie zetknalem sie, ale wpisuje na liste osobistych poszukiwan.
    • 3: CommentAuthornosty
    • CommentTime9 Aug 2010
     
    A propos - czy istnieje gdzies lista "zaginionych gier na Atari"? Tzn takich, ktorych znamy tytuly i wydawce, ale nikt nie ich nie ma (nie mozna ich sciagnac)?
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Aug 2010
     
    Nie slyszalem o takiej wspolnej liscie. A moja prywatna lista stale ewoluuje, bo wiele tytulow juz mi sie udalo uzyskac.