atarionline.pl oddam w dobre rece - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime30 Aug 2010
     
    Witam.
    Z racji, ze musze posprzatac mieszkanie (do ktorego sie wprowadzam, a w ktorym mieszkalem 15 lat temu).

    Mam do oddania:
    Archiwalne nr: Moje Atari, Tajemnice Atari, Bajtki, SS, TS, Komputer, i pare innych..

    Kasety (nie wiem czy dzialaja), Oryginaly, T2000, normal. Okolo 100-150sztuk. Nie wszystkie maja pudelka.

    Dyskietki: tu musze je poprzegladac, jest tam duzo mojej tworczosci:) wiec pewnie za 2-3 miesiace bede je oddawal.

    Dwa magnetofony (1 turbo).
    Sparta dos X (cartrige)

    Opisy roznych programow (raczej tego nie ma na necie w zadnej formie) - pochodza z gieldy na Grzybowskiej.

    I jeszcze troche innych gadzetow.

    Najlepiej jak by to ktos z Wawki odebral. Nie chce kasy za to a tylko mam prosbe, ze jesli czegos z tego nie ma w necie to aby to udostepnic.
    • 2: CommentAuthorBas
    • CommentTime30 Aug 2010
     
    Wszystko chętnie przyjmę, ale niestety osobiście nie dam rady odebrać, oczywiście pokryję koszty pakowania i wysyłki. A to czego w sieci nie ma bardzo chętnie zeskanuję, poprzegrywam i prześlę Kaz-owi :)
    • 3: CommentAuthorrekk
    • CommentTime30 Aug 2010
     
    Ja bym najchętniej przyjął opisy różnych programów. Oczywiście zrobię skany i je udostępnię (moje skany są np. na retroreaders). Archiwalne, które wymieniłeś są zeskanowane w komplecie ale ciekawe co masz w "pare innych" :-) Brakuje kilku perełek w skanach. Poluję na Atarynkę, którą bardzo chciałbym zeskanować. Ktoś tu obiecał, że to zrobi ale... Trudno. Problem w tym, że ja z wrocka więc wchodzi w grę przesyłka.
    • 4: CommentAuthormac
    • CommentTime30 Aug 2010
     
    wow, też byłbym chętny, i nawet osobiście bym odebrał ;-)))
    • 5: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime30 Aug 2010
     
    Szkoda że się spóźniłem, ale jakby coś zostało to chętnie przygarnę:)
  1.  
    Sparta dos X, cartrige przelotowy? To ja jestem chętny.
    Króca bomba dużo chętnych:)
    • 7:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    A wiec tak:
    Ustalcie kto co i jak bierze (1 osoba wszystko i rozdaje to innym).
    Wole jak to ktos osobiscie odbierze (chyba Gzynio - jest z okolic jak dobrze pamietam Pruszkow?)

    Tak czy inaczej z zaznaczeniem, ze bedzie to komus sluzylo (czyli zrobi skany dla innych ludzikow i przegra to co sie jeszcze da przegrac).

    za jakis tydzien - dwa dam dokladnie znac co tam mam bo musze to spakowac, poukladac, wytrzec z kurzu itp.

    *sparta jest przelotowa
    • 8: CommentAuthormac
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    mi najbardziej zależy na prasie (bez SS bo mam komplet), ale jakieś kasety, dyskietki i magnetofon z systemem turbo też bardzo by mnie ucieszył ;-))
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Maly - ja w sprawie dyskietek z Twoja tworczoscia :). Jak juz przejrzysz i skopiujesz to poprosze o mozliwosc publikacji.
    • 10: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime31 Aug 2010 zmieniony
     
    maly_swd-tak dobrze pamiętasz jestem z Pruszkowa.

    Jak dla mnie to niema problemu z tym odbiorem, a dodatku mam możliwość wysyłki kurierem za free więc chyba wszyscy byliby zadowoleni jakbym to zabrał i każdemu wysłał co go interesuje.

    rekk-podeślę Ci te Atarynki, abyś mógł je przejrzeć i zeskanować bo jak na razie to ciągle mam coś na głowie(teraz remont domu) i chyba nie dam rady szybko tego zrobić.
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Gzynio - > to odezwe sie do Ciebie jak zrobie sprzatanie. Podwioze Ci to nawet do Pruszkowa (z tym nie bede mial problemu).

    Kaz - > na 100% dam Ci to co uda mi sie odzyskac. Mam jakas wersje SN (sword notera - nie publikowana), FE - font edytora, HI - hope inita, Rozne wersje MegataZinu + artki do 3 wersji. i moj QpEG do ogladania fotek (z ktorego jestem najbardziej zadowolony).
    Ale z tym to troche potrwa.

    PS. czy ktos potrafi naprawic LDW2000 z Tomsem? Tzn wyczyscic ja, nasmarowac itp. Zaplace za transport + koszta + robocizne:)
    • 12:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Kaz-> masz jakis szybki sposob na przegladanie i kopiowanie dyskietek Atarowskich na PC?

    Jakie "interfajsy zakupic" aby to podpiac pod laptopa?
    stacja LDW2000 z Tomsem i LDW2000 bez tomsa. Gola atarka 65XE (bo ktos mi moja wyprowadzil)

    Chodzi o to aby nie stracil parenastu godzin na ustawienia tego ustronstwa;)
    • 13: CommentAuthors2325
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Ktoś nadal kradnie małe Atari?
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Maly - super, dzieki. W sprawie TOMS-a kieruj sie moze do Zenona (zna sie na tym, moze bedzie mial czas)? Szybkiego sposobu nie znam w przypadku posiadania samej stacji. Ale w Warszawie nietrudno Ci bedzie znalezc kogos, kto ma Atari. Moze pozyczy?
    • 15: CommentAuthorrekk
    • CommentTime31 Aug 2010
     
    Gzynio, napisz na ddzwro małpa wp.pl, dam Ci namiar do siebie. Skany Atarynki udostępnię na retroreaders oraz prześlę do Kaza. Oczywiście po całej "operacji" czasopisma Ci zwrócę. Z góry dzięki :-)
    • 16:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Sep 2010
     
    ja mam taki zmontowany zestaw: pc (zasilacz, płyta, karta CF) + kabelek 10502pc. Podłączasz to pod stację , serial peceta, 5 voltów trza (płaska bateria). Ja tak przegrałem dość szybko kilkadziesiąt dyskietek. Płyta bootuje się z karty CF, którą to CF wkładamy potem w czytnik i zczytujemy.
    • 17:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Sep 2010
     
    offtopic - Kuba, sprawdz czy dochodza do Ciebie maile ode mnie czy leza w "spam" :)
    • 18:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Sep 2010
     
    Dochodzą. A ode mnie?
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Sep 2010
     
    Tez dochodza :D
    • 20:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Sep 2010
     
    Cool.
    • 21:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime7 Oct 2010
     
    Gzynio-> mam juz spakowany karton... Sa w nim 2 magnetofony turbo (jeden w kiepskim stanie ale powininen dzialac). Staralem sie je wyczyscic z kurzu ale i tak trzeba bedzie je rozkrecic i wyczyscic.

    Kart sparty i chyba ramcarta (nie jestem pewien).
    Kasety turbo/normal/ oryginaly itp okolo 80sztuk
    Ksiazki SOETO *z 5 sztuk, - jesli nie ma ich w sieci to prosba aby to zeskanowac
    TA / BAJTKI i inne gazetki. Ulotki reklamowe.

    Wiec jak bys mial czas to mozna sie zgadac. Mi pasuje wieczor od 20:00-22:00. Mieszkam na Woli (pracuje przy m.Wilanowska).

    Daj znaka, tel chyba do mnie masz:)
    • 22: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime7 Oct 2010
     
    Gdzieś mi się zawieruszył tel. do ciebie ale napisz do mnie na adres TU WPISZ MÓJ NICK@o2.pl to się dogadamy.
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 May 2018
     
    Program "Rolnik Noter" w naszej bazie użytków jest. A ma ktoś może "Sword Noter" i "Apocalypse Noter"?
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 May 2018
     
    kasety wezme i przyjade
    iak co zostalo...