atarionline.pl Niedokonczone gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 May 2019

falcon030: co do kolorystyki sprajtów to powinni sobie poradzić, ztcp to amstrad ma 37 kolorów
    • 2:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime6 May 2019

Przeszedł ktoś z was Crumble's Crisis ?

Bo ja przechodzę trzy razy i dupa , nie ma zakończenia , z początku miałem wrażenie że kolorystyka uległa zmianie , później bo może z drugim razem będzie zakończenie , a tu nic ,i za trzecim też nic , nawet żadnego znaczka nic , po prostu zaczynasz od nowa z częściowo zregenerowanym zdrowiem ,właśnie ten zregenerowany pasek zdrowia wprowadził mnie w błąd , chyba w błąd , a może 10 razy trzeba to przejść ???
    • 3:

CommentAuthorKrótki
    • CommentTime11 May 2019

Crumble's Crisis ma zakończenie.

Jeśli dobrze rozumiem, przechodzisz 1. poziom i gra u Ciebie zaczyna się od początku? Skoro tak, to masz zwaloną wersję - oryginał doczytywał kolejne poziomy z dysku.
    • 4:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime11 May 2019

O kurcze, mam wersję xex, czyli są tam różne etapy?
    Jako dzieciak nie umiałem w to grać, teraz gierka jest lekka i przyjemna, no a z tymi etapami to już nie mam zastrzeżeń co do braku tła dźwiękowego podczas rozgrywki.
    • 5:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime12 May 2019

czyli jedynie ratuje mnie wersja ATR...

No to mam problem ,pomimo że mam Ultimate 1MB to coś nie mogę wczytać Atr/a za pomocą Side1 ,co prawda mam inne możliwości ale ta jest najwygodniejsza ,sio2sd nie posiadam.

Możecie podesłać dobrą wersję Crumble's Crisis ?
    • 6:

CommentAuthormiker
    • CommentTime13 May 2019

@IRATA4: a sprawdź wersję Homesofta: ->link<-
    • 7: CommentAuthorYaron Nir
    • CommentTime14 Jun 2019

a game that is definately going to be finished:
    Sumo's Adventure
    • 8:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime17 Jun 2019

it's great,however, coder can do the original platformer without copying from Miyamoto,but I see a few things is copied for other game's .... what's the bear from Bruce Lee Game doing here? ;-)