atarionline.pl Wystawiłem XEGS na allegro - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime4 May 2011
     
    Hello!

    Sprzedaję swojego XEGS:

    ->link<-

    Pozdrawiam,

    pirx
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime4 May 2011
     
    Ciekawa jaka będzie cena ?..
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 May 2011
     
    ile chcesz za ten sprzet?
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 May 2011
     
    martwi trochę to NTSC
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 May 2011 zmieniony
     
    hm, a ja takiego właśnie szukam ...

    A da radę przerobić na pal?

    Czytałem i raczej nie warto przerabiać.

    Tylko gry szybciej chodzą :)
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime4 May 2011
     
    radę da, ale czy sens jest? te parę dem przeboleć można a za to mniej mruga i/lub działa ze znacznie większą liczbą LCD jak się np. wstawi VBXE.
    • 7: CommentAuthorBluki
    • CommentTime6 May 2011
     
    Przeróbka z NTSC na PAL raczej sensu nie ma. Trzeba wymienić GTIA, możliwe, że też ANTIC, dwa rezonatory kwarcowe, nie wspominając o drobniejszych elementach. Prościej i pewnie taniej będzie wymienić całą płytę bazową.
    • 8:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime7 May 2011
     
    xxl - chciałbym nie stracić (wiele). Z przesyłką sprzęt kosztował mnie trochę ponad 200zł... Dobrze, że na cło nie trafiło.
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 May 2011
     
    Cło się płaci od 100$ w górę ?
    • 10: CommentAuthorBluki
    • CommentTime7 May 2011
     
    Od przesyłek z USA o wartości powyżej 45 euro (chyba).
    • 11: CommentAuthornosty
    • CommentTime8 May 2011
     
    Scisle mowiac placi sie VAT (23%) a nie clo. Kwoty progowej nie pamietam (ta kwota rosnie co roku i faktycznie wynosi kilkadzisiat $/Euro), ale w przypadku starego sprzetu jest to mocno uznaniowe. Czasami jak sprzedajacy zadeklarowal niska wartosc to przechodzily mi cale zestawy sprzetu i gier bez problemow. A zdarzylo mi sie kiedys kupic rzadkiego cartridga boxowanego za 140$ i sprzedajacy napisal taka kwote na deklaracji celnej pocztowej i dowalili mi Vat :/
    • 12:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime8 May 2011 zmieniony
     
    Jest gorzej. Sprzęt nie posiada oznaczenia CE, więc nie można go dopuścić na obszar celny Unii Europejskiej - ->link<- I udowodnij pani celniczce, że 30 lat temu nikt o dyrektywie "Nowego Podejścia" nie słyszał. Oczywiście wszystko można obejść i załatwić u pana Waldka na Cargo... I oczywiście to bardzo uznaniowe i podobno najbardziej czepiają się zabawek elektronicznych. Czyli bingo. Wiem, bo raz mi nie wpuścili przesyłki.