atarionline.pl baza gier - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorScalak
    • CommentTime23 May 2009

odnosząc się do komentarzy z ->link<- proponuję byście proponowali wygląd/informacje przy prezentacji gier. Na pewno będzie to pomocne przy ewentualnym tworzeniu tego elementu strony.
    • 2:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 May 2009

Ja swoje uwagi wyslalem mailem :).
    • 3:

CommentAuthorsikor
    • CommentTime23 May 2009

Jak dla mnie - teraz jest o.k., tylko bym dodał jakiś opis o obrazkach, gdy są dołączane do starych gier (zaproponowałem I od integratora, ale może być i w innej formie). Reszta jest już (wymagania, basic, vbxe).
    • 4:

CommentAuthorlarek
    • CommentTime23 May 2009

Moim zdaniem oznaczanie gier z obrazkami dołączonymi Integratorem jest zupełnie zbyteczne. Przypuszczam, że na te 10 tys. plików, gry z dołączoną grafiką można policzyć na palcach...

Ja byłbym natomiast za tym, aby oznaczyć plik, które są wiernymi kopiami oryginałów (bo takie lubię najbardziej i takich używam). Zdaję sobie sprawę, że to będzie ciężka sprawa, ale skoro pytacie :)
    Gyby się dało, to fajnie byłoby gdyby np. po najechaniu na plik pojawiał się obrazek ze screenem z gry.
    • 5:

CommentAuthorsikor
    • CommentTime23 May 2009

@larek: no właśnie dlatego, że jest ich (przynajmniej jeszcze) mało, ma to sens. Jak takich produkcji będzie 100 - to wtedy już będzie utrudnione... A teraz - to jeszcze tylko parę minut roboty...
    • 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 May 2009

Larek - chetnie zamieszcze info o wiernych kopiach oryginalow. Tylko skad je wziasc? W przypadku plikow gier komercyjnych jest to jeszcze do ustalenia - w koncu na rynku wtornym mozna kupic. Ale co z grami niekomercyjnymi? Czesto poszczegolne wersje roznia sie kilkoma bajtami albo tej samej dlugosci, a roznia sie organizacja w pamieci.
    • 7:

CommentAuthorMaW
    • CommentTime23 May 2009 zmieniony

Larek:

Gyby się dało, to fajnie byłoby gdyby np. po najechaniu na plik pojawiał się obrazek ze screenem z gry
    myślę, że conajmniej dwoma screenami - charakterystycznym dla danej gry i charakteryzującą ten określony plik (czyli np. dodatkowy obrazek, inny koniec, "BY STEVE AnD BRUCE" podczas wgrywania itp.)
    • 8:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 May 2009

Widze, ze skrypt Cosi-ego dal niespodziewane efekty uboczne :). Cosi, interwencja potrzebna :).

MaW - dobry pomysl, mozna uniknac pomylek przy wiekszej ilosci obrazkow.
    • 9:

CommentAuthorMaW
    • CommentTime24 May 2009

Kaz, jak będzie obsługiwał "anchory" to "zerowy" obrazek będzie można zrobić wspólny, a pozostałe dwa "różnicowe"

PS. Też mi się ten efekt podoba - fajnie by było, jakby tak gra z emulatora poza okienko wyjechała ;-) (bliskie spotkania trzeciego stopnia hihi)
    • 10:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 May 2009

Poprawilem MaW Twoj post, bo uzyles po prostu [code] zamiast [quote] :).
    • 11:

CommentAuthorMaW
    • CommentTime24 May 2009 zmieniony

A bo widzisz, próbowałem

Larek:

i

Larek:

i

"Larek":

i za CHRL nie chciało to działać w sposób, jaki to znam, więc wstawiłem w [code], bo wiedziałem, że zadziała :-)

//EDIT: o a teraz zadziałało już :)
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Jan 2010

na glownej, na ktoryms pasku bocznym powinny byc wymienione gry wydane w biezacym roku z linkami do bazy gier gdzie mozna ja sciagnac.
    • 13:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Jan 2010

Twoje slowo stalo sie cialem:

->link<-

Tutaj bede dodawal programy powstajace w trakcie roku.
    • 14: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime6 Feb 2016

Witam serdecznie !
    Mam pytanie i nie wiem komu i jak je zadac :) Zauwazyłem ze z bazy gier znikają gry i teraz pytanie czy to mozliwe czy tez ja sobie nie radzę z własciwym odszukaniem. Kilka lat temu pobierałem Atari Tennis ( załaczony screen) a teraz tej gry nie mogę znalezc w bazie. O co chodzi ? jakies nadpisywanie podczas dodawania nowych gier czy jak ?
    • 15: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Feb 2016

Katalog przeszedł zmiany nazw plików na zgodne z TOSEC. Gra leży tutaj ->link<-
    • 16: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime6 Feb 2016

Ok. Dziękuję bardzo za odpowiedz i link. W sumie nie chodziło mi tylko o tę konkretną grę. Kilka lat temu sciągnąłem sobie całe archiwum i wybrałem swoje ulubione gry itd.. i usunąłem je bo sciągnąłem własnie to aktualne z myslą ze po takim czasie jedynie doszło duzo nowych gier a tu klops. Tego tenisa i pewnie wielu innych brakuje w tym katalogu..
    • 17: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Feb 2016

Pewnie jest pod inną nazwą, całość jest zawsze po lewej stronie strony głównej jako