atarionline.pl Maly zakladzik - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    Obecnie mamy 856 uzytkownikow na AOL. Kto chce sie zalozyc ze mna o zgrzewke dobrego piwa ze do konca 2012 liczba uzytkownikow bedzie wynosila 1000?. Swoja droga zauwazyliscie ze mamy tak duzo userow a tylko nie liczni pisza na forum.

    p.s. oczywiscie w rachube nie wchodzi tworzenie kont tak aby podbic liczbe userow
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    Bardzo duzo osob obserwuje i czyta forum, co widac po statystykach serwera, ale przez dlugi czas sie nie oddzywaja - dobrym przykladem jest kolega mgr_inz_rafal, ktory od niedawna eksplodowal nam ciekawymi watkami :D. Tak trzymac.
    • 3: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    Ja tam postawie skrzynke piwa i każede nastepne piwko za dodatkową setkę użytkowników:)A jako że będzie co opijać, to pijemy od razu:)
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    Nie wywołujcie tekli z lasu!
    • 5: CommentAuthornodez
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    do konca 2012 spokojnie bedzie 1000 :)
  1.  
    E tam....Nie ma się o co zakładać.
    Przecież to jedna z najlepszych,światowych stron o małym Atari :)
    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    i tak będzie koniec świata...
    • 8:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime21 Feb 2012
     
    Chyba, że Kaz obstawi że nie będzie, to nie będzie;)
    • 9: CommentAuthorvolt
    • CommentTime22 Feb 2012 zmieniony
     
    Stronę atarionline odwiedzam praktycznie codziennie w wolnej chwili od wielu lat i cieszę się bardzo, że Taka istnieje. Rejestracji dokonałem kilka dni temu i w sumie dziwie się czemu tak późno:) Uwielbiam jak każdy miłośnik Atari bywać w tym temacie, czytać itp.... ale niestety nie mam czasu pisać........postaram się to zmienić. Wiem, że takich niezarejestrowanych, czytających jest jeszcze wielu i do końca 2012 liczba użytkowników może przekroczyć magiczną liczbę tysiąca.
    • 10: CommentAuthorfranklyn
    • CommentTime22 Feb 2012
     
    ja czytam.. bo lubie....

    nie pisze... bo się nie znam....

    :)

    pozdrawiam
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Mar 2012
     
    volt - pozdrawiam i trzymam kciuki, zebys dolozyl tutaj swoja cegielke!
    • 12:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Mar 2012 zmieniony
     
    Do końca roku 2012 będzie 967 użytkowników na aol.

    Pytacie skąd wiem?

    Ostatnio chyba na sztabie ktoś miał garść pieniędzy (żółte, srebrne, generalnie GARŚĆ, około 30 monet). Spojrzałem na tę garść i powiedziałem, że tam jest 4 złote i 63 grosze. I tyle było.
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Mar 2012
     
    Poza tym na stronach o teoriach spiskowych jest to napisane jak byk.
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Mar 2012
     
    968.

    Pamietaj, ze w tym przypadku zaokraglamy w gore, nie w dol (metoda Microsoftu) ;)
    • 15: CommentAuthorjury
    • CommentTime6 Mar 2012 zmieniony
     

    jhusak:

    Do końca roku 2012 będzie 967 użytkowników na aol.

    Pytacie skąd wiem?

    Ostatnio chyba na sztabie ktoś miał garść pieniędzy (żółte, srebrne, generalnie GARŚĆ, około 30 monet). Spojrzałem na tę garść i powiedziałem, że tam jest 4 złote i 63 grosze. I tyle było.


    E tam, zwykły fuks :) Chcesz przylansować i pokazać swoje moce nadprzyrodzone to podaj tutaj 6 liczb na dzisiejsze losowanie lotto :]]]]
    • 16:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Mar 2012 zmieniony
     
    10
    26
    36
    39
    40
    45
    • 17:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2012
     
    I teraz dwiescie osob wypelni tak kupon i trzeba bedzie te miliony dzielic... :)
    • 18:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Mar 2012 zmieniony
     
    • 19: CommentAuthorbolo
    • CommentTime8 Mar 2012
     
    Kaz a moze by zrobic tak jak na innych forach ze kazdy user musi przynajmniej napisac minimum 10 postow w przeciwnym razie jego konto bedzie blokowane?
    • 20: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime9 Mar 2012
     
    @bolo
    Bez sensu, blokujesz wtedy użytkowników przeważnie czytających. Np. mnie.
    • 21:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Mar 2012 zmieniony
     
    Co to, sterowanie zakładami?
    Chcecie, aby nie było to 967 osób (968 w zaokrągleniu), bo wtedy przegram, tak?

    No ładnie.

    Raczej proponuję - niech każdy strzela ile będzie kont o 00:00 w 2012/2013.

    Kto będzie najbliżej (czyli 967 albo 968 w zaokrągleniu) wygrywa.
    Szukamy sponsorów.
    • 22:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2012
     
    Zaklad jest wybitnie nierozsadny, bo mozna sterowac wynikiem. Zaczna sie zakladania jakis lewych kont, etc. Nie, po co nam to. Jak chcecie sie zakladac, to raczej o to, ile bedzie nowinek na stronie o polnocy. Nawet nie wiecie, ile jest w tej chwili :)
    • 23: CommentAuthorbolo
    • CommentTime9 Mar 2012 zmieniony
     
    "p.s. oczywiscie w rachube nie wchodzi tworzenie kont tak aby podbic liczbe userow"

    Mysle Kaz ze jest to do zrobienia
    • 24:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2012
     
    Jak to jest do zrobienia?
    • 25:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Mar 2012
     
    Ale co jest do zrobienia?
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2012
     
    Jak zrobic, zeby ktos nie zalozyc konta, tylko po to, zeby ktos inny nie trafil we wlasciwa liczbe?
    • 27: CommentAuthorbolo
    • CommentTime9 Mar 2012 zmieniony
     
    Chodzi o to ze nie ktore osoby posiadaja staly numer IP i jak beda zakladac lewe konta to administracja moze to wykryc.
    • 28: CommentAuthorBluki
    • CommentTime9 Mar 2012
     

    bolo:

    Mysle Kaz ze jest to do zrobienia

    Kaz:

    Jak to jest do zrobienia?

    jhusak:

    Ale co jest do zrobienia?

    Kaz:

    Jak zrobic...

    A po co to robić?

    bolo:

    Kaz a moze by zrobic tak jak na innych forach ze kazdy user musi przynajmniej napisac minimum 10 postow w przeciwnym razie jego konto bedzie blokowane?

    Propozycja odrobinę nieprzemyślana. Na wszelki wypadek, gdyby jednak już obowiązywała dorzucam do limitu swój post:

    Ble, ble, ble, ble, ATARI, ble ble...
    • 29:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2012 zmieniony
     
    Ja tez jestem przeciwny pomyslowi. Ale z ciekawosci interesuje mnie, jak to sobie bolo wyobrazal. No i juz wiem - adminowanie, sledzenie IP-kow, sprawdzanie, etc. Ergo: funkcje policyjne. Uwazam to za zbedne, a nawet szkodliwe.

    To forum jest po to, zeby swobodnie czytac albo dyskutowac, a nie wprowadzac mechanizmy kontroli czy przymuszen (do dyskusji). Zacheta - tak. Przymus - nie.

    PS. Przewidziec liczbe uzytkownikow forum latwo - jakas mniej wiecej stala funkcja. A cwaniaki sprobujcie przewidziec liczbe nowinek :P
    • 30:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime9 Mar 2012 zmieniony
     

    Kaz:

    funkcje policyjne. Uwazam to za zbedne, a nawet szkodliwe. (...)Zacheta - tak. Przymus - nie.
    Bardzo słusznie. Np. fora, na których trzeba się rejestrować aby oglądać załączniki skutecznie zniechęcają do odwiedzin. A co dopiero, gdyby trzeba by było regularnie pisywać :)

    Osobiście uważam, że informacje są po to, aby się nimi dzielić :) Zwłaszcza, jeśli większość tych informacji nie ma znaczenia komercyjnego, a tylko hobbystyczne - jeśli się nie mylę, tak właśnie jest na AOL.
    • 31: CommentAuthorbolo
    • CommentTime10 Mar 2012 zmieniony
     
    W sumie Kaz to masz racje , myslalem ze bylaby to lekka motywacja dla userow ktorzy tylko przegladaja AOL a nie pisza nic na forum.
    • 32: CommentAuthorbolo
    • CommentTime21 Apr 2012
     
    To co Kaz zakladamy sie?
    • 33:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2012
     
    No to dawaj swoja liczbe :)
    • 34: CommentAuthorbolo
    • CommentTime21 Apr 2012
     
    Kaz o liczbe nowinek sie nie zakladam, ale o to ze do konca roku liczba uzytkownikow forum przekroczy 1000 osob!
    • 35:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2012
     
    Co bedzie jak przegrasz/wygrasz? :)
    • 36:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Apr 2012 zmieniony
     
    Jak przegra to trzeba go za karę oddelegować na AtariArea :P:):):)
    • 37: CommentAuthorbolo
    • CommentTime22 Apr 2012
     
    tdc niedoczekanie twoje, Kaz o zgrzewke dobrego piwa!
    • 38:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Apr 2012
     
    Nie, zebym zydzil na zgrzewke piwa, ale zarowno ja, jak i Ty mamy mozliwosc manipulacji wynikiem (ja wieksze) :D
    • 39:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Apr 2012
     
    Oczywiście bolo tego bym Tobie nie życzył ;)
    • 40:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime22 Apr 2012
     
    @Bolo Wróć do tego wątku 31 grudnia 2012 roku o godz 23. Jeśli jak piszesz liczba użytkowników forum przekroczy 1000 osób, to będziesz mieć satysfakcję i powód, żeby założyć się o pięć zgrzewek piwa na następny rok. Myślę, że w tedy znajdą się chętni.

    Ps1. Zakładam, że ani Twoja żona, ani szwagier, ani koledzy nie będą nakłaniani do rejestracji i nie pojawi się Bolo1, Bolo2, Bolo3, itd.). :D

    Ps.2 Myślę, że lepiej założyć się, że w tym roku powstanie więcej o dwie do pięciu gier na małe Atari. Co Ty na to? Ja się nie założę.
    • 41: CommentAuthorbolo
    • CommentTime29 Dec 2012 zmieniony
     
    Adv raczej nie wrocę do tego watku 31 grudnia o godzinie 23 bo tam gdzie bede spedzal sylwestra nie ma komputera zadnego
    Kurde patrze dzisiaj 996 userow, no no ma sie czuja. A moze tysiacznemu przygotowac zestaw prostych pytan np; "Ile Fred moze uniesc kamieni" , "Ile wynosi limit czasu w Montezuma Revenge do pojawienia sie nietopierza" Hehe to taki zarcik. Mysle ze te 4 osoby spokojnie dolacza do nas do poniedzialku. O zakladzie o grach pomysle, a tak to zycze wszystkim szczesliwego nowego roku, zdrowia i procentow w poniedzialek.
    • 42:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime29 Dec 2012 zmieniony
     
    Może zapytać co to jest Fred? Jeśli odpowiedź będzie: Fred - pan, który stepuje - to znaczy, że user jest miłośnikiem filmów retro, ale niekoniecznie komputerów.

    Jestem pewny, że do poniedziałku będzie 1000 użytkowników forum, a potem przez kilka miesięcy liczba nie będzie wzrastać. Fajnie byłoby to zobaczyć na wykresie, hehe.

    Edit: A piszę to dla tego, że od kilku dni obserwuję liczbę userów. Wzrasta o dwie-trzy osoby dziennie, wcześniej utrzymywała się na takiej samej liczbie przez dłuższy czas. Skąd nagły wzrost zainteresowania pod koniec roku...
    • 43: CommentAuthorAdam
    • CommentTime1 Jan 2013
     
    998 użytkowników na koniec 2012 roku. Coś mi się kojarzy ze strażą pożarną.
    • 44: CommentAuthorAdam
    • CommentTime2 Jan 2013
     
    Użytkowników: 1000
    Ostatnio zarejestrowany: willy

    Xeen, czas na konkurs z okazji tysięcznego usera :)
    • 45:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Jan 2013
     
    a 999 pewnie jet set.
    • 46:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Jan 2013
     
    Adam, coś będzie - nie wiem czy konkurs, ale na pewno z nagrodami :)
    • 47:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime2 Jan 2013
     
    Korzystając z okazji chciałem się przywitać jako że trafił mi się okrągły numerek :)
    Witam wszystkich.
    • 48: CommentAuthorbolo
    • CommentTime2 Jan 2013
     
    Witaj Willy. A jednak przegralbym zaklad o tysiacznego usera.