atarionline.pl His Dark Majesty - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime26 Aug 2019

@Dracon: czli nienawidzisz xB bo: zostawia duzo pamieci dla proramisty i jest szybki i prosty w obsludze.

:-)

@Pin: czyli masz problem z tym, ze xB jest elastyczny a to programisci nie wiedza jak go uzywac?

heh :-) Pin...

a moze wlasnie wiedza...

tak myslalem, takie wlasnie arumenty maja userzy ktorzy nienawidza xB :-)
    • 2:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Aug 2019 zmieniony

@xxl: wręcz przeciwnie, jestem ZA, jakbyś miał wątpliwości nad dalszym rozwijaniem tego PROjektu. :-)
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime26 Aug 2019

w poscie 41 deklarowales sie jako +1 do "nienawidzacych"...

heh. ok. rozumiem, to zostalo 4 ;-)
    • 4:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Aug 2019

Wracając - na chwilę - do głównego wątku, to jeszcze co do słów Kaza
    Czy jest szansa, że komplet zostanie dokończony? Szansa zawsze jest. Czy autor by je wtedy umieścił? Tego nie wiem. Na pewno bez chęci autora na wypuszczenie nowej wersji nie ma sensu podejmować dokończenia grafik.

Kaz, napisz po prostu, że Ci się nie chciało dokończyć grafik a nie produkujesz tu taki słowotok. :PPP
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Aug 2019

ooo - poszukam, bo poprawiałem fonty z HDM na takie, dające się przeczytać, znajdę to wrzucę tu ;)
    • 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Aug 2019

Dracon - ale czemu mam pisać nieprawdę? Oczywiście, że chciało mi się dokończyć grafiki, inaczej bym pracy nie rozpoczynał. Myślisz, że narysowałem 8 grafik bo mi się nie chciało? Ale nie zdążyłem tego zrobić zanim Ilmenit nie skończył pisać gry i zdecydował o jej wypuszczeniu. Oczywiście miał prawo i popieram tę decyzje, bo skoro skończył robotę programistyczną, a obrazki były tylko niekoniecznym dodatkiem... A potem nie miało to sensu.
    • 7: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Aug 2019

Obrazki nie były niekoniecznym dodatkiem, ale o ile pamiętam w momencie wypuszczenia gry były gotowe 3 albo 4 i nie wyglądało, że w rozsądnym czasie będzie ich 23. Jeżeli będą gotowe, zrobię nowy build gry.
    • 8: CommentAuthorurborg
    • CommentTime27 Aug 2019

Fajnie jakby wyszła nowa bogatsza wersja HDM. Może w końcu uda mi się ją ukończyć, bo przy wcześniejszej utknąłem na ktorymś z leveli. Bedę miał motywację żeby spróbować jeszcze raz, a to świetna gra i bezkonkurencyjna w sumie w swoim gatunku. Nawet na Atari ST czy Amigę nic lepszego się nie znajdzie.
    • 9:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Aug 2019

O masz, 23 sztuki :)
    No jeżeli chcesz w moje grafiki grę wyposażyć, to wpisuję sobie je na listę to do :)
  1.  
    Hehe, teraz to brzmi jakby ilmenitowi zależało :D
    Sprytnie :)
    • 11:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime28 Aug 2019

Czy tylko ja odebrałem, że Kaz już zrobił te grafiki i przekazał Ilmenitowi?
    • 12:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Aug 2019

"O masz, 23 sztuki" to raczej wyrażenie dotyczące wesołego zadziwienia, że liczba jest tak wysoka :D