atarionline.pl gilp redux - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jul 2012 zmieniony
     
    cześć,
    być może kilka osób to ucieszy- za namową jednego z kolegów atarowców postanowłem skończyć gilpa- gre z 2009 roku. Usuniete beda wszystkie bugi, gra bedzie dynamiczniejsza, leposze kolizje, przeciwnicy, animacja i plansza koncowa i przede wszystkim wiecej plansz.Generalnie jestem nastawiony na to, ze wszystko wydziergam sam, niemniej jednak gdyby ktos chcial zrobic plansze do gry, lub beta testowac gre to bedzie ok. Co do plansz dostarczam wlasny edytor, lub zbior elementow do budowy planszy w innym edytorze. Pozdrawiam! :)
    • 2: CommentAuthornosty
    • CommentTime24 Jul 2012
     
    Yes!
    Nie wiem kto Cie namowil ale stawiam mu piwo :)
    I przypominam ze pisalem do Ciebie rowno 3 lata temu w lipcu 2009 roku namawiajac Cie do poprawy bledow (sam znalazlem wtedy kilkanascie) i oferujac wydanie gry :>
    Ale wtedy odpowiedziales cytuje: "co do GILPa to zdecydowalem sie nie rozszerzac juz tej gierki i wziazc sie za cos innego.", wiec odpuscilem.
    Tym bardziej ciesze sie ze zmieniles zdanie.

    Ta gra ma dla mnie bardzo spectrumowy albo amstradowy klimat. Jest "inna" i autorska. A to teraz rzadkosc na naszym atarowskim poletku.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jul 2012
     
    no właśnie tak pomyślałem o Tobie,że pewnie ci się spodoba, jak dam znać że wróciłem do gry :) Maila pamiętam, wróce jeszcze do uwag które napisałeś. Co do czasu skończenia to pracę idą powoli, ale jest wola i na któreś party się z grą powinienem wyrobić :)
    • 4: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime25 Jul 2012 zmieniony
     
    To ja piszę się na testy, może moje Atari (tfutfu) znowu coś ujawni w nowszych wersjach gry :D

    No i trzymam kciuki, gra fajnie się zapowiadała :)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime25 Jul 2012
     
    Mnie graficznie/klimatem gra powaliła na party;) Powodzenia!
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime25 Jul 2012
     
    milo slyszec bo gra jest naprawde ciekawa. mam nadzieje bedzie mozna grac na atari nie tylko emulatorze (rozkaz $8B ANE #n jest niestabilny - nie dziala na kazdym atari ->link<- )
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime8 Nov 2014
     
    • 8:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime8 Nov 2014
     
    WOW!

    Gra ma klimat!

    Trzymam kciuki za ukończenie. Na prawdę ciekawie to wygląda.
    • 9: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Nov 2014
     
    właśnie przysiadłem do tego, namierzyłem już problem, przez który jak mniemam gra się wiesza- problem ze stosem