atarionline.pl Zgrywanie dyskietek - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime19 Jul 2009 zmieniony
     
    Przymierzam się do wielkiego zgrywania swoich starych dyskietek do plików ATR. Mam jednak kilka problemów. Cześć dyskietek mam w dwustronnym formacie 720KB, cześć w 360KB, a resztę normalnie. Niestety moja jedyna działająca stacja to 1050 z Happy Warpem i napędem od PC, przez co nie działa enhanced density o dwustronnych formatach nie mówiąc... Ponadto nie mam już nawet do czego podłączyć kabla SIO2PC. Czy ktoś ewentualnie mógłby mi pomóc np. za flaszkę? :)
    • 2:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime19 Jul 2009
     
    Nisko nas cenisz, Alex - za flaszkę... :( A na poważnie - pogadaj z Mikerem, opn ma doświadczenie w zgrywaniu starych dyskietek w różnych formatach. Hmm, masz może jeszcze interfejs Karin Maxi - chętnie bym się na niego dogadał, póki nie reanimuję starego kompa - przydał by się. Ale to za jakiś czas - teraz cienko z $$ :(
    • 3:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime20 Jul 2009 zmieniony
     
    Napisałem "np." :) Mogę w podzięce zaoferować coś innego fajnego. Inferface gdzieś mam, aczkowlwiek nie wiem, czy będę go sprzedawał.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Alex, gdyby nie to, ze jestes z Wawy i do Mikera Ci blizej, to sam bym Ci "wydarl z gardla" ;) te dyskietki i je odczytal, bo spodziewam sie tam wielu ciekawych rzeczy...! :)
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Hehe :) Dzięki za dobre chęci. Już sam nawet nie pamiętam co tam jest :))) A co na to Miker?
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Mogę pozgrywać, tylko już raczej po Głazach.

    Ale nie ma sprawy. :)
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    No to się zgłoszę :-) Dzięki!