atarionline.pl Turniej gier Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Aug 2009 zmieniony
     
    Podskornie narasta pewna sprawa z grami. Otoz ostatnie moje artki na temat filmu "The King of Kong" oraz bicia rekordow w grach spowodowaly spory oddzew w mailach do mnie. Nie wiedziec czemu, nasi milosnicy rywalizacji wstydza sie (?) ujawnic z pewnymi pomyslami, potrzebami, ciekawostkami. Moim zdaniem nie ma czego.

    Scalaka udalo sie namowic na ujawnienie sie:

    "Stety zaraziles mnie bowiem uwielbiam bic rekordy :) Pobilem ten z TG w "Abracadabra", kilkakrotnie na emulatorze
    (stad watek o dzoju) i nagralem z tego divx'a. Niestety TG mozna wysylac pliki on-line wielkosci góra 10(!)MB... Wyczytalem na ich forum, ze to zalezy od weryfikatora i jesli sie zgodzi to mozna dac link i sobie sciagnie.

    Jakos nie widzi mi sie wysylac rekordów na DVD i rypanie sie z tym (zwlaszcza, ze nie mam pewnosci, ze mój filmik spelnia wymogi ujec/jakosci, itp...) wiec napisalem maila do staff'a XL/XE Todd Rogers'a póki co nie uzyskawszy odpowiedzi (widac nawal pracy zwiazany z Lunch Party w
    Ottumowa...). Mozliwe tez, ze mój mail nie doszedl (komunikacja przez formularz) bo dostalem dziwna zwrotke, a moze poprostu kopie maila. Powtórze atak w przyszlym tygodniu ;)"


    A wiec sa i u nas chetni zaistniec na tablicy rekordow :). Ale co wiecej, jeden z kolegow przymierza sie do organizacji turnieju gier na Atari - profesjonalnie, z sedziami, z mediami, z rozmachem. Na razie to tylko badanie terenu: ilu Atarowcow byloby chetnych przybyc do Poznania, zeby zmierzyc sie w takim turnieju? Gry bylyby oczywiscie znane wczesniej, a dodatkowo obecnosc sedziego pozwalalaby na bicie rekordow na zywo w swoich ulubionych grach.

    Prosze sie ponizej wpisac, jezeli ktos chcialby wziac udzial w takiej rywalizacji.

    Ja pierwszy.
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Ja drugi.
    Ale termin musi być podany z wyprzedzeniem 2-3 miesięcznym, abym mógł w pracy wziąć wolne!
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    ja również! Termin dużo wcześniej niestety z mojej pracy nie tak łatwo się zwolnić więc liczę na soboty (czas na powrót z Poznania - nd) lub wolne typu ferie, długie weekendy, wakacje itp ;) (nie ma co... pomarudziłem... ;) )
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Aug 2009 zmieniony
     
    Chłopaki nie przesadzajcie Wasz poziom odstrasza chętnych ;):)

    Ja jestem chętny o ile praca itp. Jak nie będę sobie radził w grach to mogę zostać sędzią;)


    Scalak: podeślij mi ten plik a go udostępnię dla wszystkich atarowców. Kontakt via priv (jak będziesz chętny to Kaz podeśle Tobie mój adres e-mail).
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    W sprawie Poznania:

    - termin będzie ogłoszony minimum 2 miesiące wcześniej
    - formuła: zwykły turniej pomiędzy oraz bicie rekordów - oba równolegle
    - regulamin, tytuły beda znane minimum 2 miesiące wcześniej
    - termin weekend - impreza właściwa w sobotę wieczorem, pewnie do późnych godzin nocnych, ze strony organizatora pomoc z hotelami itp.

    to tak na początek...
    • 6: CommentAuthorScalak
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    @mac - rewelacja!

    @tdc - on ma 368MB (800x600, MPEG-4 Low-Motion, 32:32). Do tego specyficznie nagrany ze względu na wymogi (o ile dobrze zrozumiałem) tj. odpalenie emulatora (nikt na forum tg mi nie odpowiedział czy Atari800Win jest dopuszczony), nagrywany cały ekran itp. Poza tym to 143K w Abracadabra można jeszcze spokojnie pobić :) chciałem tylko przetrzeć szlak on-line'owy do tg.
    • 7: CommentAuthormarekp
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Turniej będzie na prawdziwych Atari czy emulatorach?
    Jakie tytuły są przewidziane?
    • 8: CommentAuthorKoval
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Jak na prawdziwych atari (a nie wyobrażam sobie inaczej), to...kto udostępni joye?;)
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Kazdy przyjezdza z wlasnym? :)
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Scalak: no problemo dawaj. Albo na płytce pocztą, albo zgraj mi na jakiś ftp. może być na pigwę.
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 Aug 2009
     
    Własny joy to podstawa :)

    Tdc - ja nie czuję się dobrym graczem (wręcz mierny ze mnie rywal), ale chętnie węzmę udział, bo podoba mi się taki pomysł.

    Czy będzie jakieś wpisowe, które zostanie przeznaczone na nagrodę(-y)?
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Aug 2009
     
    larek: no nie wiem, nie wiem ;) Może za wiele nie widziałem jak grasz bo byłem zajęty kodowaniem, ale cały czas przy joyu Ciebie widziałem ;)
    • 13: CommentAuthormac
    • CommentTime14 Aug 2009
     
    Prośba o propozycje gier do:
    a) rywalizacji najlepszego gracza (wybierzemy w sumie 2-3 tytuły)
    b) gry do których bylibyscie chcieli podejść na bicie rekordu wg wyników TG

    co do wpisowego, to dla osób z AtariOnLine wpisowe raczej będezie 0 zł, dla osób spoza tego środowiska wpisowe będzie, nagrody będą ale prosze nie spodziewać się czeku na milion dolarów ;)