atarionline.pl Sprzedam zaprogramowane GALe do intSDX i SimmEXP - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxangel
    • CommentTime30 Dec 2013
     
    Witam
    Mam po kilka sztuk zaprogramowanych układów GAL do rozszerzenia pamięci SimmEXP oraz do wewnętrznego SpartaDOS X. Kiedyś miałem dostęp do tanich układów i do programatora i zaprogramowałem trochę na zapas :) Moje układy są to dokładnie PALCE20V8H-25PC, są nóżkowo zgodne, działają bez problemu. Wykonałem na nich kiedyś kilka rozszerzeń. Było to z 3-4 lata temu, więc są w wersji aktualnej na tamten czas.... Musiałbym poszperać na dysku i znaleźć dokładnie, które to wersje, w razie zainteresowania poszukam.

    Cena jaka mnie interesuje to 10zł za sztukę. Wysyłka 5zł bez względu na ilość układów w kopercie.

    Kontakt to mnie: xangel@ssk.pl lub GG: 1686252
    • 2: CommentAuthorming
    • CommentTime31 Dec 2013 zmieniony
     
    .
    • 3: CommentAuthorstryker
    • CommentTime1 Jan 2014
     
    hmmmmmmmm. drogo ;p
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorxangel
    • CommentTime22 Jun 2015
     
    Wciąż mam kilka układów. Tylko kontakt na nowy mail: lapserwis@gmail.com bo tamten nie pamiętam, czy nawet jeszcze działa.
    Sprzedam również cartridge S/XEGS z mojej kolekcji. Nie ma obudowy, ale śmiga :)
    Obecnie jest wystawiony na Allegro, ale nie wiem, czy się sprzeda, więc jak coś to pisać.
    • 5: CommentAuthorxangel
    • CommentTime30 Jul 2015 zmieniony
     
    Dopiszę jeszcze pod postem:
    Sprzedam płytki PCB do wykonania cartridge S/XEGS. Płytki ze złoconym złączem i metalizowanymi przelotkami.
    Opis carta tutaj:
    ->link<-
    Cena 20zł za sztukę. Wysyłka 5zł poleconym.
    Kontakt na forum lub na maila: lapserwis@gmail.com