atarionline.pl Podszywanie pod Atarionline.pl - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     
    No dobrze, ale czy mam to rozumieć że się z sOnarem zgadzasz czy nie, bo nie wynika to z Twojej wypowiedzi. Jeśli tak to zapraszam do rozmowy jak pisałem najlepiej via priv.

    Jak na razie nie zgłosił się do mnie nikt kto się z sOnarem zgadza, wierzę że ktoś mu dziękował, na razie rozmawiałem z jedną osobą, która nazwijmy to ogólnie jest sOnara postem zdziwiona.
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Jun 2014
     

    larek:

    TDC, uważam, że skoro rozpocząłeś ten wątek (i to w dość kontrowersyjny sposób), to wypada abyś sprawę wyjaśnił do końca i poinformował wszystkich o wynikach tej Twojej akcji.

    No dobrze, ale sugerujesz że coś wiem?
    Oświadczam otwarcie że nie wiem nic więcej niż wiedziałem zakładając ten wątek, sprawdziłem wczoraj wszystkie swoje emaile bardzo dokładnie i nie znalazłem tam żadnej korespondencji. A jeśli coś do mnie nie doszło to proszę ponowić kontakt ze mną.
    Dlatego larku napiszę jak się coś wyjaśni - co wydawało mi się raczej oczywiste.

    Pecuś:

    Ja widzę jak narazie jeden cel tego wątku - pieprzenie o dupie Maryni. Freud się kłania TDC (nie mylić z Feudem czy Fredem).

    Nie mam przyjemności w czytaniu ludzi z zaburzeniami psychicznymi;) Jak nabiorę ochoty to zamiast Freuda poczytam sobie np. coś tutaj:
    ->link<-

    a w szczególności:
    ->link<-

    marekp:

    Jak jeszcze trochę potrwa ta gra wstępna to zasnę.

    Trzeba dać pełną swobodę wypowiedzenia się, wyjaśnień itp.

    Znamy się od dawna więc zażartuję: jak chcesz emocji i szybkiej akcji to włącz TV, codziennie masz coś nowego i emocjonującego ;)
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    Tomku,
    Przeczytaj ile osób ma wątpliwości odnośnie tego wątku.
    Napisz wprost o co Tobie chodzi z tym podszywaniem "siem".. Kto to jest itd. itp.

    Wiele osób nie rozumie o co robisz tą aferę a później jeszcze przytaczasz Drac-a Dele-go czy jell-onka.
    Ja naprawdę nie rozumiem o co Tobie chodzi.

    Napisałeś oficjalnie na forum a teraz prosisz aby pisać via priv..?!!
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Jun 2014
     

    tdc:

    No dobrze, ale czy mam to rozumieć że się z sOnarem zgadzasz czy nie, bo nie wynika to z Twojej wypowiedzi.

    Jajca sobie robisz. Wiem, że jesteś na tyle inteligentny czy sprytny aby się domyślić o mojej postawie. ;]

    tdc:

    ...rozmawiałem z jedną osobą, która nazwijmy to ogólnie jest sOnara postem zdziwiona.

    A ja, czy nawet my (odbiorcy, czytelnicy tego forum) Twoim (wątkiem) zdziwieni. :o
    • 5: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     

    tdc:

    Teraz jednak dowiedziałem się, że ktoś nam nieznany podał się za Atarionline.pl {...}

    Dlatego wymieniam osoby {...}: i *inni*.


    Bezcenne. :P

    tdc:

    Larku upływa czas w którym osoby poproszone o wyjaśnienia samodzielnie by ich udzieliły (czyli cel tego wątku). O ile wiem nikt się nie zgłosił, a szkoda bo już dziś byśmy coś wiedzieli i mógłbym teraz wyjaśnić wszystkim zainteresowanym co, jak, kto i kiedy. Oraz że dogadaliśmy się, wyjaśniliśmy i rozstaliśmy w pokojowych nastrojach itp.


    Skoro wiesz kto to - nalezało napisać do niego prywatnie, wyjaśnić sprawę, w przypadku niezałatwienia napisać kto co i jak. Konkretnie. A tak wyszedł tylko klasyczny trolling z elementami wróżenia przyszłości. Czy takie taplanie patykiem w wodzie ma inny sens niż zamętnianie wody? Moim zdaniem nie.

    I piszę to z punktu widzenia osoby, która kontakt ze społecznością Atari ma jedynie online (jest jakiś Atarowiec w CK?). I nie śledzę kto się z kim nie lubi, z jakiego powodu i od kiedy.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    TDC, ja rowniez nie wiem o co Tobie chodzi. I rowniez sposob Twojego poprowadzenia tej sprawy mi sie nie podoba. Bo zamiast ustalic co i jak, konkretnie i na temat, to piszesz jakies odezwy, jakies insynuacje.

    Ustal fakty, zreferuj je i to wystarczy. Nagonka na Ciebie w pewnym srodowisku jest, to fakt. Ale tworzenie takich watkow, zeby przy okazji to pokazac, jest po prostu glupie i dziala w odwrotny sposob, tracisz wsparcie. O ile cenisz moje rady - zaprzestan tego!

    PS. Dotarlem do osoby, ktora mowi, ze ktos sie podszyl pod Atarionline.pl. To dosc zajeta osoba i dlatego korespondencja z nia jest dosc powolna. Jak sie dowiem o co konkretnie chodzilo, mam obiecane odszukanie maili w tej sprawie - to nie omieszkam zreferowac.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     
    Na szybko apel:

    Kaz:

    Dotarlem do osoby (...) To dosc zajeta osoba i dlatego korespondencja z nia jest dosc powolna. (...) mam obiecane odszukanie maili w tej sprawie (...)

    Dlatego apeluję do osób do których i tak dotrzemy, aby same się zgłosiły i wyjaśniły co i jak.

    Ja nie widzę powodu dla którego osoby najbardziej aktywne, zapracowane, które są u nas najbardziej cenione traciły czas na prowadzenie śledztw itp. Niech osoby o których mowa teraz się tutaj zgłoszą i wyjaśnią o co chodzi.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    Ale kto "wy" dotrzecie? Bo gdybyscie chcieli dotrzec, to juz byscie dotarli i sprawe wyjasnili.
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    No dobrze ja i oni.
    • 10: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     
    tdc: jesteś sympatycznym gościem zazwyczaj, zrobiłeś z igły widły i jeszcze świadomie czy nieświadomie chcąc skłócić ludzi ze sobą, proszę odpuść ten ton i wróć do przyjacielskiego podejścia do ludzi, nikt na ciebie przecież nie nastaje, znam ludzi o których mówisz i to co Kaz pisze też jest nie do końca prawdą, nikt nie robi nagonki na tdc.
    • 11:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    sOnar: jak najbardziej popieram twój post, nie tylko na "privie".

    No i również jestem za ujawnieniem tych "ich", którzy niby tak "szkodzą" i "podszywają się pod AOL". Tomek - odtajnij "taśmy". ;)
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     
    przekazuje odpowiedź od jell-a
    tu był przekaż od jell-a ale nie będę się w tym babrał.
  1.  
    Poziom dyskusji osiagnol niziny ktore sa niedostepne dla mnie - na cale szczescie.
    As Co to za slownictwo ? "Wyjebac w czape" , " gownem obsmarowac " itp

    Rozumiem ze cytujesz kogos ale z szacunku dla czytajacych prosze nie karz mnie takim slownictwem - przeciez nic ci nie zrobilem :-)- zreszta zrozumialem ze miales podzielic sie tym z tdc a nie z calym forum .

    Ja rozumiem ze poziom kultury prezentowany na forum nie zawsze musi byc wygorowany - ale blagam slownictwo rodem ze slumsow , agresja .

    Wole przy piwku w milej atmosferze porozmawiac o hobby niz nuzac sie rynsztoku slownych wypowiedzi .
    • 14: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Jun 2014 zmieniony
     
    To nie była moja odpowiedź!!!
    Ja byłem tylko medium to przekazania, medium się zamknęło...!
  2.  
    @as Przeciez nie napisalem ze to byla twoja wypowiedz :-) luz nie obrazaj sie na mnie :-)
    Napisalem ze pewnie delly chcial abys przekazal jego slowa tdc .Ja bym mu to wyslal na priva.

    Wybacz stary ale naprawde czytanie slow typu - tu puszczam wodze wlasnej fantazji - i pisze ogolnie a nie w szczegole " / i nie pisze ze ktos tak napisal tylko podaje jako przyklad/ zajebalbym, wypierdolil , obsral , kurwa ale kurwa kurewsko wykurwione " jest ponizej pewnego poziomu. bardzo przepraszAm ale naprawde wole pic piwko i milo dyskotowac niz czytac bluzgi .- sory ale taki jestem .

    I tu sugesta moze lepiej byloby dla wszystkich aby zamknac ten temat bo atmosfera robi sie ten teges - nie teges :-(
    • 16: CommentAuthormac
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    Albo wszystkie nagrania na stół, albo niech się admin zlituje i skasuje ten wątek! Wróćmy do Atari.
    • 17:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime24 Jun 2014
     
    @Wieczor Boot Error mnie rozwalił :)
  3.  
    Zmieniajac temat - czy tylko ja mam wrazenie czy w na stronie AOL w dziale imprezy nie ma zadnych wpisow ? Zblizaja sie glucholazy , wapniak a tutaj zero info - moze tylko tak jest u mnie
    • 19: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime25 Jun 2014
     
    Echh jakby sobie TDC darowal te komisje sledcza a czas poswiecil dla Atari to bysmy mieli fajne demo w Action. A TDC szacunek ;) A tak, to jest co jest....
    • 20:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime26 Jun 2014
     
    Aby nie śmiecić forum z TdC porozmawialiśmy na privie i zakończyliśmy temat w pokojowych nastrojach.
    • 21: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime26 Jun 2014
     

    tdc:

    Dlatego apeluję do osób do których i tak dotrzemy, aby same się zgłosiły i wyjaśniły co i jak.


    Tylko jest pewien kłopot z takim podejściem. Osoba, którą masz na myśli, niekoniecznie musi wiedzieć, że chodzi Ci właśnie o nią lub też może nie mieć wiedzy co do Twojej kwalifikacji jej czynu. Wtedy z Twojej strony to będzie widziane jako nieprzyznanie się do (powiedzmy) "winy", z jej strony będzie to coś z zaskoczenia. W przypadku braku odpowiedzi na Twoje "ultimatum" powinieneś jednak spróbować wyjaśnić wszystko prywatnie przed jakimikolwiek publicznymi akcjami.
    • 22: CommentAuthortrophy
    • CommentTime29 Jun 2014
     
    Oczekuję wyjaśnień od TDC. Poświęciłem swój czas, przeczytałem cały wątek, włączając te przedziwne manipulacje na zasadzie "nie chcem, ale muszem". Do niczego konstruktywnego całość nie doprowadziła - teraz, proszę, karty na stół. O co właściwie tutaj chodzi? Co się stało?
    • 23:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Jun 2014
     
    Nie mam żadnych nowych informacji, jak pisał Kaz trzeba będzie na nie zaczekać. Co do wyjaśnień będą, ale na razie prowadzę rozmowy z kilkoma osobami. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać jestem dostępny via priv.