atarionline.pl Silly Venture - rebuilding the ruins... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime17 Apr 2015
     
    :D

    Dzięki chłopaki za tę dawkę poczucia humoru - można na Was polegać ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Apr 2015 zmieniony
     
    Ponieważ wiele osób dopytuje mnie o to czy SV na pewno się odbędzie czy nie odpowiadam jeszcze przed założeniem nowego wątku - tak, jest taki plan. O szczegółach dowiecie się wkrótce. Czy w tym roku? Raczej wątpliwe. Czasu jest naprawdę mało, aby zrobić to porządnie, poza tym chciałbym zwrócić Wam uwagę na inne (w mojej opinii) najważniejsze 3 wydarzenia, które z pewnością obrodzą w wiele prac na compo:

    - w najbliższy weekend mamy Derenegerację organizowaną przez takich ludzi jak Koala czy MarekP. jestem przekonany że impreza zakończy się sukcesem, czego życzę chłopakom z całego serca.

    - w dniach 16-18.10.2015 odbywać się będzie Load Error. w tym roku nie zabraknie atarowych akcentów. gorąco Was zachęcam do udziału w tym evencie - organizatorami są ludzie gwarantujący wysoki poziom imprezy (Sachy jest marką samą w sobie - fantastyczny organizator, człowiek z głową na karku, przychylny naszej społeczności).

    - w dniach od 18-20 grudnia w *.NL odbywać się będzie STNICC (The ST News International Christmas Coding Convention) - z pewnością wielkie święto dla sceny ST.

    Jedynym możliwym terminem w tym przypadku wydaje się listopad. Ale czy jest sens? Straciłem teraz 4 miesiące, w tym czasie można byłoby wiele załatwić. Mimo iż co roku ogłaszałem SV w okolicach marca, to (na wszelki wypadek) "nie paliłem mostów" i pewne sprawy ciągnąłem już od stycznia. Teraz wiele rzeczy musiałbym robić od nowa :( Nie sądziłem że będę miał jeszcze siły i ochotę na kontynuację tego projektu.

    Jeśli nie ten rok to kiedy? Początek lipca 2016 roku. Inny termin nie wchodzi w grę. Chciałbym aby jedną z atrakcji była prezentacja dem z C-64 oraz Atari w Multikinie (ok. 1.5 godziny). Pierwsze szlaki już przetarte.

    Impreza niezmiennie invite-only, poszerzona na 8-ej edycji o kolegów ze sceny C-64.

    Pozdrawiam.
    • 3:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    Jupi:)
    Jesteś WIELKI! Mam tylko jedną prośbę... nie słuchaj idiotów i nie przejmuj się nimi.

    Z mojej strony jak będzie trzeba to masz zagwarantowaną pomoc $$$ + jeśli termin pozwoli to mogę przyjechać wcześniej i pomóc Ci z ustawianiem sali/kabli/ławek itp. - daj tylko wcześniej znać.

    ps. SZACUN... SZACUN :)
    • 4:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    Sorry, początek lipica 2016 mam zajęty BO JADĘ NA SILLYVENTUREEEEEEEEEEEE
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    I to jest wiadomość panie Grey!!
  1.  
    chyba lipiec 2016 najlepiej :)
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    no to czas rozejrzeć się za bohaterem (bohaterką?) do kolejnej video-invitki... ;)
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    mam bohater-a… jeśli to ma totalllnie silly invitka :)
    • 9: CommentAuthormarekp
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    @grey: Dzięki za dobre słowo w sprawie degereneger... (kto to wymyślił???;)) :-)
    Super, że SV powraca! Ja przyjadę :-)
    • 10: CommentAuthorjok
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    no i fajnie
    na pewno produkcje będą :)
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    Do Video-Invitki koniecznie BEZROBOTNEGO!!!!!!!!!!!111 ;)
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Apr 2015 zmieniony
     
    Jusz pisałem o tym… :)
    p.s.
    Pin czytać wiadomości priv …
    • 13:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    mam lepszy pomysł - XXLa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    @maly_swd: wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć. właśnie dlatego "wracam".

    @marekp: fajna stronka i bardzo fajna invitka, żałuję że nie mogę się pojawić :(

    @jok: pilnie potrzebuję kontakt z LIV'em (we wiadomej sprawie). nie odpisuje na mojego maila :(

    @pirx: przeszło mi to przez myśl wczoraj ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    @Grey: odnośnie gry KK na 2600 z poprzedniej edycji - mam od niego info, że nie udało mu się jeszcze jej dokończyć, choć prace są bardzo zaawansowane.
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    Ok, pewne rzeczy mamy już ustalone :) Może uda się je zaprezentować tej nocy lub nad ranem :)

    @voy: zaraz wysyłam do Ciebie maila z kolejnym załącznikiem ;)
    • 17:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    @Grey: dzięki. :) Pojutrze postaram się ogarnąć temat, no i w końcu zrobić kopię tutaj na AOL (dojdzie zmiana nazw na TOSEC).
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Apr 2015 zmieniony
     
    Systematycznie będą wrzucane postępy prac nad stroną SV pod dobrze znanym (jak sądzę) adresem:

    ->link<-
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Apr 2015
     


    Obviously :D

    Niestety MacGyver na konkurencyjnym forum mnie rozszyfrował ;) A już niektórym tak wesoło było :D

    Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować XXL'owi, który jako pierwszy zaoferował pomoc jeśli chodzi o alternatywną domenę i serwer. Wysłał mail'a, nie robiąc pośmiewiska z zaistniałego (rzekomo) problemu na forum.
    • 20: CommentAuthorjok
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    Grey: Liv się odezwał się?
    przesłałem mu info, ale nie odpowiada (nr. telefonu posiałem gdzieś)
    • 21:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    @jok: już mamy jego dzieło. :)
    • 22:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Apr 2015
     

    Grey:

    Czy w tym roku? Raczej wątpliwe. Czasu jest naprawdę mało, aby zrobić to porządnie

    Spoko. Dla mnie możesz zrobić nawet za 2 lata, byle nie w grudniu na ciasnej sali. :)

    Na sąsiednim zaprzyjaźnionym forum, osobnik którego można określić "Macierewiczem polskiej atarosceny" (swoje wie, patriotycznie lobbuje za prawdziwymi atarowskimi zlotami na luzie, (nie)świadomie sącząc jad) jest w opozycji do SV, ktoś wie, kiedy się uspokoi? ;o
    • 23: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Apr 2015
     
    Nie potrafię precyzyjnie odpwiedzieć na to pytanie, nie jestem psychiatrą ani choćby terapeutą, ale z życiowego doświadczenia wnioskuję, że wtedy, gdy ludzie przestaną na te posty odpowiadać.
    • 24:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Apr 2015
     
    Hmmm... Racja. W sumie to ON jest jak zepsute wino (nie mylić z Dominikiem "Winjem") - im starszy tym gorszy! ;P