atarionline.pl Kim byl Krzysztof "Krzys" Kubeczko? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime6 Apr 2015

Wlasnie przegladalem stare numery Top Secret i zobaczylem jego listy, dowiedzialem sie ze nie zyje(niech spoczywa w spokoju), to byla jakas kultowa postac w atarowskim swiecie?. Bo widze ze dzielnie bronil naszego maluszka przed commodorowcami. Znacie ta postac?? Malo informacji o nim w sieci.
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime6 Apr 2015

• 3: CommentAuthorbolo
    • CommentTime6 Apr 2015

Dzieki widze ze byl kultowa postacia naszego srodowiska, ale te wierszyki czy hasla commodorowcow typu "Krzyś Kubeczko na przerwach zwykle stoi z boku, wstydzi się przyznać, że ma Atari." to byly zalosne. Widac ze pod koniec swietnosci malego atari 1995/1996 chlopak walczyl aby nie zapomniano o naszym maluchu.
    • 4: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Apr 2015

Dzisiaj mamy 16. rocznicę jego śmierci.
    • 5: CommentAuthorbolo
    • CommentTime13 Apr 2015 zmieniony

Przegapilem, troche mi glupio, ale i tak Krzysiek doczekal sie juz miana legendarnego Atarowca
    • 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Apr 2019

Powstaje film dokumentalny o Krzysiu Kubeczko.
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime23 Apr 2019

i kręci go Kaz ?
    • 8:

CommentAuthorccwrc
    • CommentTime23 Apr 2019

Można zapukać z zapytaniem do tego gościa:
    ->link<-

Myślałem, że nick to przypadek, okazało się, że nie. Ciekawe, że Krzysztof do dnia dzisiejszego jest dla niektórych inspiracją.
    • 9:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime23 Apr 2019 zmieniony

Cierpliwości, niezawodna "Szafa z grami" jest na tropie i w swoim czasie pokaże godny uwagi filmik o KK. :)
    BTW. W kwietniu minęło równe 20 lat od tragedii. :(
    • 10:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Apr 2019 zmieniony

Na szczęście nie kręcę tego ja, więc nie będzie narzekań na jakość nagrania :D :P

Tak, to Łukasz Unter kręci. To znaczy pomagają mu też inni, jak Borg, który dzisiaj nagrał to, co ja chciałem przekazać o Qbku.

Ta historia warta jest opowiedzenia.
    • 11:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime23 Apr 2019

Krzyś Kubeczko to mój ziomek z Top Secret :-),choć gościa osobiście nigdy nie poznałem, to zawsze czytając jego teksty wiedziałem że nie jestem jedyną osobą która tak bardzo lubi Atari i czeka na nowe gry,nawet czasem przeszło mi przez myśl że ów Krzyś może być zmyśloną postacią ,mimo to jego teksty dawały mi sił by z "wami" walczyć Commodorowskie dupki .
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Apr 2019

Krzysia Qbek-a Kuczka poznałem, via Orneta 95/96..
    On już wtedy, z premedytacją był "lamerem",

-to był wspaniały człowiek, taki Rulesowy, zakochany w scenie Atari.
    i wg. mnie z premedytacja robił to co robił.

TS, i Kaczor-a kupowałem głównie dla listów Qbka.

Mam trochę swapperskich dyskuuff z Qbkiem,

p.s.
    "co to jest swapper."
    Stamp back, suko! I klej wodny Rules!
    Texture Rules.
    • 13:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Apr 2019

Dodam, że do Qbka zwracano się nawet per "Wasza Lamerskość" ;) więc był świadom swoich braków na niwie programistyczno-artystycznej i pogodził się z tym. Nie przeszkadzało mu to bynajmniej być zagorzałym atarowcem aż do samego końca.