atarionline.pl Sprawy forum - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Prywatne wiadomosci na AO sa bardzo niewygodne. zazwyczaj przegladam watki bez logowania. bardzo latwo przeoczyc prywatne wiadomosci...
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2015
     
    Zgadzam się w 100%. Poza tym bardzo łatwo przeoczyć fakt, że wiadomość jest prywatna i odpowiedzieć na nią publicznie. Wiadomości prywatne powinny być w osobnej skrzynce, twórcom Vanilli przyświecało pewnie to, że mogą być powiązane z tematem dyskusji, ale myślę, że ta zaleta nie kompensuje wad.

    Będziemy nad tym pracować.
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime22 Aug 2015
     
    Pracujcie, ja już parę razy odpisałem w wątku, a później zauważyłem że to priv.

    Przydało by się też zrobić proste cytowanie…. :)
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime29 Jan 2019
     
    Można prosić o podmianę zdjęcia winiety forum? obecna jest bardzo słabo skompresowana
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Feb 2019
     
    Winieta jest tymczasowa... To nic, że od 10 lat :P
  1.  
    To ja zgłaszam, że nie mogę wyświetlić nowinek klikając w linki po lewej, bo prowadzą do jakiegoś dziwnego /gfx/gfx/gfx...
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Sep 2019
     
    Czasem prowadzą, a czasem nie :D. Jak w życiu :)
    Chcesz do tego zajrzeć i poprawić? :)
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Sep 2019 zmieniony
     
    Linki do nowalijek by się przydały, bo nie można się dostać czasem nawet do starych artykułów ale już z nowej ery.

    Edit: Np. do trybów graficznych Synthpoopalooza. O czasach przed Chrystusem już nawet nie wspominam bo prędzej chyba umrę zanim uda się je odzyskać :/
  2.  
    Już naprawiłem :D
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Mar 2020
     
    Przypominam, że forum jest od dyskusji o Atari, retrokomputerach i że podstawową zasadą jest kulturalna rozmowa. Jeżeli ktokolwiek nie akceptuje tych zasad - zapraszam na inne fora, poza AtariOnline.pl. Wątki niezwiązane w jakikolwiek sposób z tematami forum zostają wyłączone, bo widzę, że generują jedynie wrogość użytkowników do siebie i wulgaryzmy/obelgi wzajemne.
    • 11: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime12 Jun 2020
     
    Ja w kwestii formalnej:
    Na kogo diss?
    • 12: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime12 Jun 2020
     
    :)