atarionline.pl WAPNIAK 2016 - uwagi itd. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 May 2016
     
    A jeszcze wracając do assemblera i trybów adresowania, to zdecydowanie zgadzam się z mono: do mięsa jednak musi być musztarda. Ketchup to do kanapki z żółtym serem można ewentualnie.
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime18 May 2016
     
    Ja osobiście lubię czasem miks musztardy z ketchupem. Ale o wiele trudniej o dobry ketchup niż o musztardę.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 May 2016
     
    Qtz - weź to zx81, jeśli tylko ULA jest żywa, to nie będzie problemu z naprawą sprzętu. Teraz właśnie rozmawiałem z gostkiem ze starej giełdy w Krakowie pod elbudem.
    • 4: CommentAuthorKoval
    • CommentTime18 May 2016
     
    Te dyskusje o asemblerze...;) mmmniam:) Szkoda, że brak czasu, chętnie bym się wybrał...
    A przy okazji: @kris3d - byłeś na DKiG na uniwersytecie ekonomicznym? warto było?
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 May 2016
     
    @Koval: ależ zapraszamy. A jak nie tym razem, to następnym!

    Jak się partyzantom spodoba, czemuż nie kontynuować tradycji, nieprawdaż? :)
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 May 2016
     
    No ba, może nawet jakąś musztardę w compo wystawię :D
    • 7:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime19 May 2016 zmieniony
     
    "musztarda compo" ? :D

    Koderzy do dzieła!
    • 8: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime19 May 2016
     
    Najlepsza musztarda posłuży jako dodatek do potraw z grilla. Jak na pomysł na crazy compo, to całkiem nieźle :) Musztarda compo jeszcze nie mieliśmy, albo ja o czymś nie wiem.
    • 9:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime19 May 2016
     
    @koval, na UE nie byłem, zapomniałem;) ale byłem na UJ-cie kiedyś pomagać studentom w małej wystawie retro.

    BTW, jutro na Zabłociu w knajpie BAL jest fajna impreza: retro.sectrum, koncert będzie grał sam YERZMYEY:)

    Zapraszamy, jeśli macie ochotę to wpadajcie, więcej info tutaj na "mordzie":
    ->link<-

    Będzie Atari, konsole, arcade oparty na MAME więc będzie w co i na czym grać:)

    Za organizatorem: "Imprezę rozkręci pokaz produkcji demoscenowych przygotowany przez v0yager’a oraz muzyka na żywo w wykonaniu Yerzmyey’a."
    • 10: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime21 May 2016 zmieniony
     
    @Pin OK, ale uprzedzam, że trzeba mieć do niego cały osprzęt bo tu jest tylko "płyta" (kompletna, ale "strzelona"), radiator i obudowa. Zasilacza i kabli nie ma, klawiatury praktycznie też... (ułamana taśma, dwa dolne rzędy uszkodzone).
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 May 2016
     
    ma ktoś Solaris/a na 2600 ?
    Zabieracie jakieś 2600 ?
    • 12: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 May 2016
     
    QTZ - to jak mówiłem elektronik z giełdy i zbieracz Spectrumów ;) Sądzę, że sobie poradzi.
    • 13: CommentAuthornosty
    • CommentTime22 May 2016
     
    Czy ktoś ma i mógłby (ewentualnie) wziąć Multijoya na Wapniaka?
    Chodzi mi o to ustrojstwo od braci Czechów, pozwalające podłączyć wiecej joyów do Atari.

    A "ewentualnie" bo nie wiem czy skończę grę ;)
    • 14: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime23 May 2016
     
    nosty, możesz mi zabrać to coś do M.U.L.E., co to obiecane miałam? To chyba od Ciebie było :) I nie mów, że to multijoy był ;)
    • 15: CommentAuthornosty
    • CommentTime23 May 2016
     
    hmmm, różne rzeczy obiecuję kobietom, większości tych obietnic nawet staram się dotrzymywać, ;) ale żeby "coś do M.U.L.E"? O_o
    W tę grę nie grywam, a multijoya nigdy w ręku nie miałem...
    No zagadka.

    Ale skoro obiecałem, to jako dorosły facet nie będę się zasłaniał ani brakiem pamięci ani pomrocznością jasną, tylko zapytam słowami klasyka: "tego co Pani chce, to nie mamy, czy może zamiast tego być nalewka?" :))
    • 16: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime24 May 2016
     
    Sęk w tym, że coś obiecane miałam od Ciebie, ale nie pamiętam co. Może Draco będzie pamiętał, bo on lepszą pamięć ma :)
    • 17:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 May 2016
     
    Uwaga! Od piątku rano uruchamiamy wapniakofon. Bywalcy wiedzą, po co on jest. Niebywalcy - brama jest zwykle zamknięta, dobrze jest się zameldować, że się dotarło. :)

    Oto numer: 727284708.
    • 18: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime27 May 2016
     
    allright boss
    • 19: CommentAuthornosty
    • CommentTime27 May 2016
     
    Czy tam gdzieś w pobliżu partyplace jest sklep z dobrą (!) kiubasom na grilla? Bo nie wiem czy tachać tuszę z Łodzi :P
    • 20: CommentAuthorjury
    • CommentTime27 May 2016 zmieniony
     

    nosty:

    Czy tam gdzieś w pobliżu partyplace jest sklep z dobrą (!) kiubasom na grilla?


    Nie ma.

    Bo nie wiem czy tachać tuszę z Łodzi :P


    Tachaj. Weź przy okazji dla wszystkich!
    • 21:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime27 May 2016 zmieniony
     
    Dobrą kiełbasę + kaszankę ma pan Robert od grilla. :) Poza tym - to co jest w Biedronce nieopodal. Ale jak masz coś naprawdę extra, przywieź! :)
    • 22: CommentAuthornosty
    • CommentTime27 May 2016
     
    Byłem przekonany, że "pan Robert" ze zdjęcia na fb to żart :D
    Ale skro jest prawdziwy to zaufam jego umiejętnościom i towarowi ;)
    • 23: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime28 May 2016 zmieniony
     
    Wątek jakiś taki kulinarny to załączam przepis na ZX-81 ;)
    Do jutra... w zasadzie to do dziś :)