atarionline.pl Bosconian - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorPecus
    • CommentTime2 Jul 2017

Zagrałem raz po razie w wersję arcade i atari. Na arcadowej poziom jest zbliżony ale łatwiej jest ustrzelić bazę (jakoś większa tolerancja w celowaniu w środek). Jak dla mnie arcadowa jest z tego powodu łatwiejsza.... nie wiele ale jednak. Atari - kapkę za trudna (przez konieczność bardzo precyzyjnego strzelania do baz - i tylko z tego powodu.
    • 2:

CommentAuthorshanti77
    • CommentTime3 Jul 2017

Obecnie poziom trudności jest taki sam przez cały czas, zmienia się tylko czas otwarcia/zamkniecia bazy no i dochodzą rakiety.
    Podczas gry lepiej skupić się na zbijaniu działek, zamiast na celowaniu w jądro, będzie więcej punktów= extra live.

@wieczór nie myślałem jeszcze o publikacji źródeł, jak coś cię interesuje zapraszam na priv.
    • 3:

CommentAuthorshanti77
    • CommentTime10 Jul 2017 zmieniony

Edytor map do Bosconiana w Delphi, brakuje tylko eksportu do asm z kompresją.

---
    Poprawiona wersja z dodanymi levelami z gry.
    • 4:

CommentAuthorshanti77
    • CommentTime14 Jul 2017

Zastanawiam się nad dodaniem specjalnej wersji Bosconiana do edytora, za pomocą której można by odpalić zaprojektowaną mapą i przetestować mapkę.
    • 5: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime14 Jul 2017

Jeżeli się pytasz o to, czy warto, to zawsze jest lepiej mieć niż nie mieć.
    • 6:

CommentAuthorshanti77
    • CommentTime11 Sep 2017

Rozgrywka na NTSC, po optymalizacji gra zawiera wszystko co wersja PAL.
    ->link<-