atarionline.pl boli mnie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Jun 2016
     
    kto jest webmajsterem atarionline?

    namierzylem pewien problem na atarionline (nie bede tu wklejal linka) ktory moze powodowac (i chyba to robi) wzmozony ruch ...
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Bardzo stare artykuły potrafią zapętlić się w redirectach...
    • 3: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Na dzień dzisiejszy webmajstera nie ma, bo za serwis w tym kształcie, nie mogę brać odpowiedzialności ;) Ale jest serwis naprawczo-techniczny - na czym polega problem?

    Zapętlanie się powodowane jest przez linki których nie ma.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Po tytule wątku sądziłem, że na AOL będą udzielane darmowe porady lekarskie. Szkoda...
    • 5: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Sorry, MSPANC.

    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Normalnie miałbym to gdzieś:) ale wasz problem może stać się moim problemem przez te spieprzone redirekty i nieadekwatny ruch
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Ok, zablokowałem ten redirect. Nie miał najmniejszego sensu. Pora spróbować przywrócić te artykuły.
    • 8: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    ok.
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Przywrócić artykułyyy! ;) Dzięki z góry Wieczór;)
    • 10: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime7 Jun 2016
     
    Czy przy okazji mógłbyś zrobić tak, żeby tytuł nowinki był w tytule strony? :)
    • 11: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime8 Jun 2016
     
    Przypuszczalnie się da, ale w tym momencie wolałbym się skupić raczej na przepisaniu silnika strony, niż na łataniu tego co jest, jeśli to oczywiście nie powoduje jakichś problemów, bo lista niedostatków jest znacznie dłuższa ;)
    • 12: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime8 Jun 2016
     
    Czasami zapisuję strony "na potem", co jak się okazało w przypadku AOL jest bardzo użyteczne, bo inaczej nie miałbym możliwości przeglądać co ciekawszych, a niedostępnych nowinek :). Przy zapisywaniu trzeba ręcznie podawać nazwę pliku i z tego względu byłoby to ułatwienie.
    • 13: CommentAuthortbxx
    • CommentTime8 Jun 2016
     
    @wieczor - może się nie znam;) "w tym momencie wolałbym się skupić raczej na przepisaniu silnika strony, niż na łataniu tego co jest" - oczywiście, jak coś, co chwile trzeba "łatać" to lepiej to zmienić. Tylko czy nie lepiej użyć jakiegoś sprawdzonego CMS'a? A jak planuje się również zmianę silnika forum, to może lepiej tak dobrać oba, aby był dostępny jakiś "bridge" między nimi? (Przy okazji ujednolicić konta główna/forum)